Žieminės padangos: praktiniai saugaus važiavimo patarimai - Žieminės padangos sportiniams automobiliams

Žieminės padangos sportiniams automobiliams

Žieminės padangos Paskelbta 2013-01-11

Didesnės galios ir didesnio svorio sportiniams GT ar „Super Car“ tipo automobiliams neužtenka vien tik saugių ir efektyvių padangų, skirtų važiuoti žiemos sąlygomis. Kad atitiktų specifinius šių automobilių tipo reikalavimus, gamintojai sukūrė aukštos kokybės žiemines padangas. „Rezulteo“ pasirinkimas.

Apsnigto ekologiško „Lotus Elise“ nuotrauka Nuotraukos © : Flickr : The Pug Father

Sportiniams automobiliams skirtos vasarinės padangos pasižymi puikiomis eksploatacinėmis savybėmis važiuojant sausu ir vidutinės temperatūros keliu. Priešingai, ant šalto ir drėgno kelio jų efektyvumas yra vidutinis. Štai kodėl labai svarbu tokio tipo automobilius aprūpinti specialiomis padangomis.

Šios aukštos kokybės žieminės padangos privalo užtikrinti ir nepriekaištingą sukibimą, kad būtų išvengta slydimo įsibėgėjant, ir stabdymą šlapiu, apsnigtu ir apledėjusiu keliu. Kartu išlaikant efektyvų važiavimą sausa kelio danga. Tikras iššūkis!

Puikiai kontroliuojamas stabdymas

Šio tipo padangos pasižymi itin standžiais centriniais blokais ir dideliu lamelių skaičiumi. Ši konfigūracija riboja padangos deformaciją ir padidina sąlyčio su keliu briaunų skaičių, o tai pagerina sukibimą.

Aukštos kokybės žieminės padangos taip pat turi kelis žiedinius centrinius griovelius, kuriais greitai pašalinamas vanduo ir šlapias sniegas.

Nepriekaištinga trauka

Traukos savybės susijusios su pečių blokelių standumu ir profilio lamelių skaičiumi. Didelis lamelių skaičius užtikrina gerą sukibimą su sniegu. 

Dauguma aukštos kokybės žieminių padangų turi asimetrišką profilį, kuris tapatinamas su optimaliu efektyvumu visose vairavimo situacijose.

ContiWinterContact TS810 Sport sportiniams automobiliamsNuotraukos © : rezulteo

„Rezulteo“ pasirinkimas