Žieminės padangos: praktiniai saugaus važiavimo patarimai - Nelaukite paskutinės minutės žieminėms padangoms įsigyti

Nelaukite paskutinės minutės žieminėms padangoms įsigyti

Žieminės padangos Paskelbta 2012-11-13 Andrius

Šiemet nusprendėte įsigyti žiemines padangas ar jas atnaujinti? Nelaukite paskutinės minutės. Pirkdami rudens pradžioje Jūs turėsite didesnį pasirinkimą ir mokėsite mažiau.

Automobilis ant sniego Jūs galite iš anksto pasiruošti žieminių padangų pirkimui - Nuotraukos © : iStockphoto.com/rezulteo.com

Kiekvienais metais situacija kartojasi. Iškritus pirmam sniegui, keliai tampa spąstais vasarinėmis padangomis važinėjančiams vairuotojams. Tada visi skuba įsigyti žieminių padangų: parduotuvės iššluojamos per kelias dienas, kainos kyla... 

Kad išvengtumėte tokios situacijos, užtenka iš anksto nu-ma-ty-ti! Autocentrai ir padangų pardavėjai pasirūpina padangomis žiemai jau pirmosiomis rudens dienomis. Pradėdami prekiauti, dauguma garsių parduotuvių siūlo nuolaidas. 

Šiuo metu Jūs turite didelį prekių ženklų ir modelių pasirinkimą, tačiau taip nebūtinai bus ir sezono įkarščio metu. Be to, nuo lapkričio vidurio kainos pakils.

Nepamirškite, kad žieminės padangos naudingos ne tik iškritus sniegui. Jos užtikrina didžiausią saugumą, vidutinei temperatūrai nukritus žemiau 7°C.