Žieminės padangos: praktiniai saugaus važiavimo patarimai - „Cooper Weather-Master WSC“ žieminės dygliuotos padangos skirtos (padidinto pravažumo) visureigiams

„Cooper Weather-Master WSC“ žieminės dygliuotos padangos skirtos (padidinto pravažumo) visureigiams

Žieminės padangos Paskelbta 2012-11-30

Dėka protektoriaus su didelėmis įpjovomis, lamelėmis ir iš gumos pagaminto mišinio silicio dioksido pagrindu, naujosios žieminės „Cooper“ padangos, skirtos SUV (didelio pravažumo) automobiliams, apjungia kokybę, patikimumą ir važiavimo komfortą žiemos sąlygomis. Be to, jos gali būti lengvai kaustomos.

Cooper Weather-Master WSC padanga Nuotraukos © : All Rights Reserved

Žieminės „Cooper“ padangos „Weather-Master WSC“ skirtos visureigiams, pavyzdžiui, BMW X3, Lexus RX 350/450, Mazda 3 ir Mazda 5, Toyota Rav-4, Nissan Murano… Aštrios protektoriaus briaunos ir aukštos kokybės gumos mišinys su siliciu užtikrina gerą trauką ir sukibimą su šlapia, apsnigta ar apledėjusia kelio danga.

Trauka ir sukibimas su apsnigtu keliu

Weather-Master WSC“ turi protektorių, kuriam naudojama „Snow Groove“ technologija, užtikrina stabilumą apsnigtame kelyje. Daugybė mikro lamelių formuoja aštrias briaunas, kurios pagerina sukibimą ir užtikrina saugų vairavimą.

Sukibimas ir stabilumas šlapiame kelyje

Cooper WeatherMaster WSC padangaNuotraukos © : All Rights Reserved
Stabilumą ir patikimą stabdymą šlapiame kelyje užtikrina kryptinis protektoriaus raštas, kuris pagerina vandens pašalinimą. Gumos mišinys silicio dioksido pagrindu garantuoja maksimalų sukibimą su apšalusiais, klampiais ir šlapiais paviršiais net esant labai žemai temperatūrai. Tvirtas centrinis ruožas pagerina sukibimą su posūkiuose ar keičiant kelią.

Sukibimas su ledu

Weather-Master WSC“ yra 132 vietos dvylikoje eilių, skirtos metaliniams dygliams, kurie dar labiau pagerina sukibimą su ledu ar apšalu.

Prekyba

Yra įvairių „Cooper Weather-Master WSCpadangų dydžių, skirtų 17 ir 18 colių ratlankiams.

Taip pat skaitykite:
Cooper WeatherMaster WSC”: kainos
Cooper WeatherMaster WSC”: konkurentai
Cooper WeatherMaster WSC”: matmenys