Žieminės padangos: praktiniai saugaus važiavimo patarimai - Padangų montavimas netoli namų

Padangų montavimas netoli namų

Žieminės padangos Paskelbta 2011-12-07

Jau išsirinkote Jūsų automobiliui tinkamas padangas. Pasirinkote pardavėją, kuris jas parduoda už geriausią kainą. Dabar norite žinoti, kurioje vietoje arčiausiai Jūsų yra šio pardavėjo parduotuvės ir montavimo centrai. Atsakymą gausite „rezulteo“ svetainėje : juos rasite žemėlapyje ir gausite visą kontaktinę informaciją.

 Norėdami sužinoti, kokios padangos tinka Jūsų automobiliui, atitinka Jūsų prioritetus ir pritaikytos Jūsų gyvenamai vietai, žr. straipsnį Žieminių padangų pasirinkimas su „rezulteo“.

Norėdami rasti padangų pardavėją, kuris Jūsų išsirinktas padangas parduoda už geriausią kainą, žr. straipsnį Žieminės padangos už geriausią kainą.

Raskite arčiausiai Jūsų esančias parduotuves ir montavimo centrus

Suradę Jums tinkantį geriausios kainos pasiūlymą, žemėlapyje galite matyti visas parduotuves, esančias arčiausiai Jūsų nurodyto adreso.

Mūsų pavyzdžio pardavėjas yra „Allopneus“ – pardavimų internete svetainė, sudariusi sutartis su montavimo centrais. Šiuos centrus galite matyti žemėlapyje. 

Gaukite parduotuvės arba montavimo centro koordinates. Paspaudę žemėlapyje esančias nuorodas, gausite visą svarbią informaciją.

Taip pat skaitykite
>> Visi padangų tipai
>> Padangos matmenų iššifravimas
>> Pirkti padangas už geriausią kainą