Žieminės padangos: praktiniai saugaus važiavimo patarimai - Dunlop Winter Sport 5, naujos sportinės žieminės padangos

Dunlop Winter Sport 5, naujos sportinės žieminės padangos

Žieminės padangos Paskelbta 2015-12-15 Julien Taillandier

Tik ką į rinką išleistos Dunlop Winter Sport 5 jau pasižymėjo daugelyje žieminių padangų lyginimų. Šios naujos padangos parduodamos jau keletą dienų.

Dunlop Winter Sport 5 Dunlop Winter Sport 5 bandymui pasirinkta Audi TT - Nuotraukos © : Dunlop

1as Auto Bild Performance (225 40R18) teste, 1as Auto Bild SUV (215 65R16) teste, 2as Auto Express (225 45R17) teste ir 2as ACE (205 50R17) teste: Dunlop Winter Sport 5 pradžia yra įspūdinga.

Šis 5-asis kūrinys, pakeičiantis  SP Winter Sport 4D, skirtas automobilistams, ieškantiems žieminių padangų, turinčių ryškias dinamiškas gaires. Priešingai, Dunlop SP Winter Response 2 , siūlomos tokių pačių dydžių kaip ir Winter Sport 5, turi neutralesnę poziciją, jas apsaugančią nuo galimos konkurencijos. Trumpai, Sport 5 skirtos galingoms transporto priemonėms ir/arba sportiniam vairavimui, o Response 2 - paprastam naudojimui ir įprastiniams automobiliams.

Dunlop Winter Sport 5 testas ant apsnigto kelioNuotraukos © : Dunlop

Kodėl jos kokybiškesnės?

Teoriškai, kiekvienos prekyboje pasirodžiusios padangos yra kokybiškesnės už tas, kurias jos pakeičia. Technologiniai pasiekimai leidžia gerinti gumos mišinius ir praplėsti kai kurias technines ribas.

Lyginant jas su jų pirmtaku, Winter Sport 5 yra nepriekaištingo darbo kūrinys, galintis žymiai pagerinti kai kuriuos veiklos rezultatus. Tai ką reikia įsiminti:

- Protektorius turi didelį guminių blokų kiekį geresniam įspaudui, pagerinančiam sukibimą su šlapia arba apsnigta kelio danga. Padangos sukibimą ir judėjimą ant sniego užtikrina centre esančios įstrižos lamelės.

Dunlop Winter Sport 5 guminiai blokaiNuotraukos © : Dunlop

- Platūs grioveliai sukurti saugumui važiuojant šlapia kelio danga (pasipriešinimas slydimui esant šlapiai kelio dangai) ir sniego pašalinimui.

Dunlop Winter Sport 5 protektoriusNuotraukos © : Dunlop

- Pasipriešinimui riedėjimui naudos suteikia paprastesnės struktūros privalumai.

Dunlop Winter Sport 5 struktūraNuotraukos © : Dunlop

Dabar rinkoje siūlomos Winter Sport 5 padangos yra nuo 15 iki 19 colių skersmens. Siūlomas plotis nuo 195 iki 245 mm skiriamas padangų aukščio koeficientui nuo 40 iki 65.