Padangų ženklinimas - „Goodyear“ pristato AA klasės padangas

„Goodyear“ pristato AA klasės padangas

Padangų ženklinimas Paskelbta 2012-08-21

Nenorėdamas atsilikti nuo aukštesnės klasės Europos ženklinimo, gamintojas „Goodyear“ neseniai pristatė padangas su AA klasės ženklu, kuris suteikiamas už geriausią kokybės bandymų įvertinimą. Kilusios iš padangų, pasižyminčiu mažesnėmis degalų sąnaudomis, „EfficientGrip AA“ tapo pagrindu kuriant padangas, apjungiančias saugumą ir degalų ekonomiją.

Goodyear EfficientGrip AA Nuotraukos © : Goodyear

Kaip ir BridgestoneDunlop ar ToyoGoodyear pasinaudojo Tarptautine Esene vykusia padangų paroda  ir pristatė EfficientGrip AA, padangas su AA ženklinimu. Tai yra vienas iš būdų parodyti savo technologijų meistriškumą, sumažinant degalų sąnaudas, neprarandant kokybės kitose srityse, ypač stabdymo ant šlapios dangos.

Aukštos kokybės padangų koncepcija

Šios padangos sukurtos remiantis EfficientGrip padangomis, kurios garsėja mažesnėmis degalų sąnaudomis ir saugumu. Jos pasižymi puikiu pasipriešinimu riedėjimu ir sukibimu važiuojant šlapia kelio danga, kas yra itin aktualu. „Ženklinimas įvertina mūsų galimybes pasiūlyti padangas, kurios pasižymėtų geriausiais rezultatais važiuojant sudėtingomis sąlygomis – ypač ant šlapios kelio dangos – ir sumažintų automobilio degalų sąnaudas, o tuo pačiu sumažėtų ir išmetamųjų dujų kiekis“ –  paaiškino Hugues Despres, prekės ženklo direktorė Europai, Artimiesiems Rytams ir Afrikai.

Naujos gamybos technologijos

Tokie geri rezultatai gauti panaudojus naują gumos mišinį, optimizavus protektoriaus struktūrą ir pritaikius naujas gamybos technologijas.

Išbandyti matmenys

Padangų EfficientGrip AA pagaminti keturi matmenys:

Dydis
ApkrovaLI/SI 

Išorinis riedėjimo triukšmas dB

Garso efektyvumas *
215/55 R16 XL97 V 69)
225/55 R16XL99 V69)
225/55 R17XL101 V 71))
205/55 R16XL94 V69)

*Atitinka garso stiprumui: minimalus ) ir maksimalus )))

Sutelkta „Goodyear“ inžinierių komanda sukūrė EfficientGrip AA  padangas. Jos taip pat bus naudojamos demonstravimui, pavyzdžiui, per parodas, siekiant pristatyti prekės ženklo technologinę pažangą.