Naujos padangos: gamintojų naujienos - „Yokohama W.drive V905“: „Rezulteo“ bandymas

„Yokohama W.drive V905“: „Rezulteo“ bandymas

Naujos padangos Paskelbta 2014-03-28 Edgaras

Yokohama į rinką išleido naują gaminį : žiemines padangas W.DRIVE V905. Yokohama mums suteikė galimybę jas išbandyti jų bandomojoje trasoje, Švedijos šiaurėje, visai šalia Šiaurės poliarinio rato.

„Yokohama“ testas žiemą su „Audi“ „Rezulteo“ išbandė naująsias „Yokohama W.drive V905“ poliarinėms sąlygomis! - Nuotraukos © : rezulteo

„W.drive V905“: itin technologiškos žieminės padangos


W.drive V905 tapo naujuoju  Yokohama žieminių padangų gamos  kovos žirgu. Vidutiniams sedanams, sedanams ir visureigiams skirtas padangas galima įsigyti nuo 15 iki 18 colių dydžio.

Gamybos metu „Yokohama“ daugiausia dėmesio skyrė yra šioms savybėms

- Manevringumas ant sniego
- Stabdymo kelias važiuojant apsnigta ir šlapia kelio danga
- Energijos vartojimo efektyvumas


Pagrindiniai veiksniai, įtraukti siekiant padidinti bendrą našumą V905, palyginti su padangomis, kurias jos pakeičia (W.drive V902B).

Žinoma, daug dėmesio skirta visiems padangos aspektams. Ypatingas dėmesys buvo skiriamas gumos mišiniui, kurio įtaka yra itin reikšminga važiuojant bet kokiomis sąlygomis. „Yokohama“ inžinieriams pavyko sukurti mišinį su apelsinų aliejumi, kuris padėjo išlaikyti lankstumą, ypač reikalingą žieminėms padangoms, neprarandant efektyvaus pasipriešinimo riedėjimui.

Kryptinį protektorių sudaro dvimatės ir trimatės lamelės bei daugybė kitų techninių sprendimų, kurie padeda išlaikyti standumą kelyje. Zigzago formos grioveliai bei skirtingu kampu išdėstyti grioveliai pagerina efektyvumą važiuojant per sniegą ir palengvina vandens šalinimą.

„Yokohama W.drive V905“ grioveliaiNuotraukos © : Yokohama

 

Bandymas

Prie „Audi“ vairo

„Yokohama“ testas žiemą 2014 su „Audi“Nuotraukos © : rezulteo

Kalbant apie bendrą efektyvumą, „Yokohama“ siūlo puikias savo naujųjų padangų eksploatacines savybes, ypač važiuojant per sniegą. Todėl natūralu, kad japonų gamintojas pasiūlė jas išbandyti ant šviežiu sniego sluoksniu padengto kelio

Mums pateikti dviejų tipų automobiliai (su priekiniais ir su užpakaliniais varomaisiais ratais) su galimybe palyginti naujas „W.drive V905“ padangas su jų pirmtakėmis.

Padangų valdymas išbandomas važiuojant automobiliu Audi A4 Break TDi (priekiniai varomieji ratai). Paskirta trasa leidžia įvertinti galimybes važiuojant vidutinio greičio ir vingiuotose atkarpose bei techniškesnėse trasos dalyse. Padangų pojūtis yra puikus, jos atskleidžia didesnį savo potencialą, palyginti su jų pirmtakėmis (W.Drive V902B). Progresas akivaizdus, ypač šoninio sukibimo lygyje. V905 demonstruoja puikų stabilumą apsnigtame kelyje ir leidžia važiuoti didesniu greičiu išsaugant bendrą saugumo lygį. Lyginant su ankstesnės kartos padangomis, pastarosios posūkiuose atrodo tarsi parodija, nes naujosios yra gerokai efektyvesnės posūkiuose, kai slysta galinis tiltas ir kai slysta priekinis tiltas. 

Greituose posūkiuose V905 sedanams suteikia galimybę pasukti, kai kelias padengtas plonu šviežio sniego sluoksniu. Automobilis nėra nei žaismingas, nei labai linksmas, tačiau jo saugumas yra užtikrintas.

 

Prie BMW vairo

„Yokohama“ testas žiemą su BMW Nuotraukos © : rezulteo

Ateina laikas išbandytas padangas automobilyje su užpakaliniais varomaisiais ratais. Lyginant vėlgi efektyvesnės pasirodo naujokės ir šį kartą pranašumas yra dar akivaizdesnis.

Greitojoje trasoje, kuri paskirta testui, 1 serijos BMW buvo valdomas išjungus vairavimo pagalbos sistemas. Slydimas yra puikiai kontroliuojamas, o sukibimas – ypač tolygus.

Lyginant su V902B, rodyklė krypsta naujokių naudai. Senosios irgi yra tokios pat greitos, tačiau jos reikalauja nuolat koreguoti vairą, siekiant suvaldyti užpakalinę ašį ir užpakalinio tilto slydimą.

Šioje trasoje W.drive V905 pasirodo esančios ne tik itin saugios, bet ir žaismingos bei teikiančios pasitenkinimo sportinio važiavimo srityje. 

„Yokohama“ Testas žiemą 2014 BMWNuotraukos © : rezulteo

Tikimės įvertinti jų poziciją būsimuose testuose, kad nustatytume, ar itin pozityvus jausmas, kurį mes pajutome, pasitvirtins lyderių kategorijoje.