Naujos padangos: gamintojų naujienos - „Yokohama BluEarth-1“: sportas tampa ekologišku

„Yokohama BluEarth-1“: sportas tampa ekologišku

Naujos padangos Paskelbta 2012-01-06

„Yokohama“ garsėja sportinėmis padangomis. Su „BluEarth-1“ padangomis gamintojas nori įrodyti, kad ekologija jiems taip pat svarbi.

Nauja Yokohama Blue padanga Nuotraukos © : All Rights Reserved

Ženevos automobilių parodoje pristatytos padangos Yokohama BluEarth-1 atspindi naują padangų gamybos kryptį, siekiant tausoti medžiagas ir taupyti.

Yokohama“, siūlydama 15,16 ir 17 colių (didesni pardavimai) padangas, patvirtina savo norą lygiuotis į didžiausius padangų gamintojus.

Efektyvus energijos sunaudojimas

Visi „BluEarth-1“ parametrai sukurti siekiant efektyvaus energijos sunaudojimo. Norima sumažinti kiekvieno automobilio, važiuojančio šiomis padangomis, anglies pėdsaką, suteikiant gerą saugumo lygį. 

> Oro skverbties koeficiento pagerinimas

Oro pasipriešinimas yra labai svarbus veiksnys, lemiantis kuro sąnaudas. Dėl šios priežasties „BluEarth-1“ dirbo vėjo tunelyje, siekiant sumažinti aerodinaminį pasipriešinimą. Pagrindinis dėmesys skiriamas padangų šoninėms sienelėms ir protektoriui. „Yokohama“ sukūrė 3,6 % mažesnį oro pasipriešinimą, palyginti su konkurentų padangomis.

> Svorio kontrolė

„BluEarth-1“ turi specialią lengvą struktūrą. Tikslas yra sumažinti svorį (ratų, stabdymo sistemos ir pan.) ir taip paveikti padangos energijos sunaudojimą. „Yokohama“ skelbia 17 % sumažinusi svorį, palyginti su konkurentų padangomis.

> Silpnas pasipriešinimas riedėjimui

„BluEarth-1“ gamyboje naudojamas gumos mišinys, kuris užtikrina mažesnes kuro sąnaudas, sukibimą su šlapia kelio danga ir patvarumą.

Sukibimo optimizavimas važiuojant šlapia kelio danga

Padangos „BluEarth-1“ buvo sukurtos siekiant suteikti pusiausvyrą tarp rezultatų. Sukibimą su šlapia kelio danga ypač pagerina guma su silicio pagrindu ir apelsinų aliejumi, įpilamu į kaučiuko mišinį, kuris akivaizdžiai sumažina angliavandenilių kiekį.

„BluEarth-1“ konkurentai

MarqueModèle
BridgestoneEcopia EP150
MichelinEnergy Saver
GoodyearEfficientGrip
ContinentalContiEcoContact 3
PirelliCinturato P1
Hankook

Kinergy eco K425