Naujos padangos: gamintojų naujienos - „Yokohama Advan Sport V105“: aukštos kokybės padangos sportiniams ir prabangiems automobiliams

„Yokohama Advan Sport V105“: aukštos kokybės padangos sportiniams ir prabangiems automobiliams

Naujos padangos Paskelbta 2013-02-10

Garsiųjų V103 įpėdinės „Yokohama“ gamintojo padangos „Advan Sport V105“ siūlo geras eksploatacines savybes ir važiavimo malonumą, nes buvo patobulintos gausiomis technologijomis, kurios naudojamos kuriant lenktynines padangas. Jos turėtų sudominti galingų automobilių mylėtojus…

Aukštos kokybės padangos „Yokohama“ sportiniams ir prabangiems Nuotraukos © : Yokohama

 

Advan Sport V105Yokohama skirtos prabangių sedanų segmentui (Mercedes, AudiBMW…), taip pat sportiniams automobiliams (Aston MartinPorsche…). Šiam tikslui gamintojas turi tvirtus argumentus. Gamindamas naująsias UHP (itin aukštos kokybės) padangas, jis pasinaudojo patirtimi, įgyta Turistinių automobilių pasaulio čempionate (WTCC), kurio oficialus tiekėjas jis yra nuo 2006 metų.

                          

„Yokohama“ – oficialus Turistinių automobilių pasaulioNuotraukos © : WTCC

Be to, didžiausia kūrimo dalis vyko Nurburgring trasoje, didžiųjų Vokietijos markių tvirtovėje. Kas įtikino tokį gamintoją kaip „Mercedes-Benz“ pasirinkti Advan V105 kaip pirmąsias padangas savo SL, SLK, CLS ir C Class modeliams.

Perkurtas profilis pagerina sukibimą ir važiavimo komfortą

Palyginti su pirmtakėmis, Advan Sport V103, V105 siūlo visiškai perdarytą protektorių. Profilis lieka asimetriškas, tokiu būdu optimizuojant sukibimą su šlapia kelio danga, taip pat optimizuotas vidinis paviršius, siekiant pagerinto važiavimo sausu keliu. Kitos savybės taip pat buvo peržiūrėtos.

                                                                       

Padangų „Yokohama Advan Sport V105“ profilisNuotraukos © : Yokohama

  • Trys platūs išilginiai ir vienas mažesnis kanalai užtikrina optimalų vandens šalinimą ir sumažina akvaplaningo pavojų.
  • Palei kanalus išdėstytų skylučių sistema (besikeičiančios 5 žingsnių variacijos) leidžia sumažinti riedėjimo triukšmą.
  • Gumos blokeliai buvo profiliuoti „kalneliais“ (suapvalinti) ir tokiu būdu padidintas sukibimas bei sumažintas dėvėjimasis. Jie leidžia geriau paskirstyti slėgį ant žemės ir išsklaidyti šilumą.

Efektyvesnis ir atsparesnis gumos mišinys

„Yokohama“ padangos Advan Sport V105 pagamintos panaudojus naują gumos mišinį. Panaudota naujovė: mišinyje tankiau ir tolygiau paskirstyti silicio grūdeliai („mikrosilicis“). Viena sudedamųjų dalių yra ir apelsinų žievelių aliejus, dėl kurio guma tampa lengviau apdirbama. Rezultatas: geresnis pasipriešinimas dėvėjimuisi ir sustiprintas sukibimas su šlapiu keliu.

Tvirtesnis ir lengvesnis karkasas

Kita savybė, pagerinta panaudojus lenktynėse įgytą patirtį – „pseudo radialinis“ karkasas. Pluoštas įprastai išdėstomas 90° kampu padangos paviršiaus atžvilgiu, tuo tarpu japonų inžinieriai Advan Sport V105 padangose jį išlenkė 80° kampu. Taip pat padangos turi „trikampius“ šonus, išdėstytus kaip dviračių rato spinduliai, kurie padidina pasipriešinimą sukibimo ir stabdymo išilginėms jėgoms.

                                   

„Yokohama Advan Sport V105“ karkaso konstrukcijos matricaNuotraukos © : Yokohama

 

Kartu su daugiasluoksne technologija „Matrix Body Ply“, ši naujovė leidžia pagerinti vairavimo tikslumą ant bet kokios kelio dangos ir sumažinti svorį daugiau nei 4 %. (– 4,6% su 265/35 ZR 19).

Pagerintos eksploatacinės savybės

Šios technologijos leido žymiai pagerinti Yokohama Advan Sport V105 padangų eksploatacines savybes „Advan V103“ atžvilgiu:

  • 14 % geresnis stadymo kelias važiuojant šlapiu keliu
  • 11 % geresnis manevringumas važiuojant šlapiu keliu
  • 15 % mažesnis triukšmo lygis

                                           

Lyginamasis eksploatacinių savybių bandymas „YokohamaAdvanSportNuotraukos © : Yokohama

*Testas atliktas su padangomis V105 265/35R19

Tiap pat žiūrėkite:

>> Yokohama Advan V105: kaina
>> Yokohama Advan V105: konkurentai
>> Yokohama Advan V105: matmenys