Naujos padangos: gamintojų naujienos - „Yokohama Advan Neova AD08 R“ – keliams ir lenktynių trasoms

„Yokohama Advan Neova AD08 R“ – keliams ir lenktynių trasoms

Naujos padangos Paskelbta 2014-04-04 Andrius

Sportinių padangų srityje gamintojas „Yokohama“ visada užimdavo pirmaujančias pozicijas. Ne išimtis ir naujosios AD08R, išsiskiriančios puikiu sportiškumu ir patvirtintos važinėti keliuose.

Yokohama Advan Neova AD08 R Le pneu Yokohama Advan Neova AD08 R se destine à une utilisation routière très sportive - Nuotraukos © : Yokohama

Radikalios, tačiau universalios padangos

Nepaisant tipiško su nedidelėmis įpjovomis protektoriaus, Neova AD08R nestatomos šalia A021R, A032R ir A048 gamintojo pusiau lygių padangų gamoje. Priskiriamos prie itin sportiškų kelių padangų, jos nėra tokios tipiškos ir išsiskiria labai sportišku važiavimu keliuose bei, progai pasitaikius, lenktynių trasoje.

Advan Neova AD08R pakeičia AD08. Estetiškai naujokės nesikeičia ir išlaiko sėkmingus elementus, kurie buvo būdingi pirmtakėms:

  • Nepertraukiami pečių blokeliai užtikrina gerą protektoriaus tvirtumą, kurio dėka pagerėja sukibimas. Griovelių gilumoje yra dryželiai, padedantys išlaikyti stabilumą važiuojant dideliu greičiu. 
  • Šoninės sienelės taip pat sustiprintos į karkasą įdėjus plieninį įdėklą, kuris užtikrina didesnį efektyvumą posūkiuose. Eksploatacines savybes važiuojant šlapiu keliu pagerina suapvalinti grioveliai, kurie šalina vandenį.

Tačiau didžiausi pokyčiai atlikti gumoje, panaudojus MS Compound 2R – optimizuotą ir efektyvesnį mišinį. Jį sudaro anglis, mikro silicis, polimerai, sumaišyti su makromolekulėmis ir apelsinų aliejumi. Šis derinys skirtas pagerinti sukibimą su keliu ir su šlapia kelio danga bei sportines charakteristikas bet kokiomis sąlygomis.

Pagerintas bendras efektyvumo lygis!

Norėdamas įvertinti efektyvumą ir pažangą, „Yokohama“ surengė lyginamuosius bandymus, panaudodamas Toyota GT86 automobilį su 225 45R17 91W padangomis.

Pagal efektyvumo lygį „Neova AD08R“ Tsukuba lenktynių trasoje  yra vidutiniškai 0,685 sekundės greitesnės (buvo matuojamas 5 etapų laikas).


„Yokohama“ taip pat atliko lyginamuosius testus su paruoštais automobiliais, kuriuos galite pamatyti pateiktame vaizdo įraše:

Atliekant stabdymo bandymą, naujokės taip pat yra efektyvesnės nei jų pirmtakės ir pasižymi 3 % trumpesniu stabdymo atstumu sausame kelyje ir 5 % trumpesniu stabdymo atstumu šlapiame kelyje (bandymas atliktas važiuojant 100 km/val. greičiu automobiliu Honda Civic Type R ir padangomis 225 45R17 91W).