Naujos padangos: gamintojų naujienos - Vredestein atnaujina savo žieminių ir keturių metų laikų padangų asortimentą

Vredestein atnaujina savo žieminių ir keturių metų laikų padangų asortimentą

Naujos padangos Paskelbta 2014-07-23 Andrius

Vredestein specialistai atnaujina žiemos ir visų keturių metų laikų padangų asortimentą ir jau anksčiau minėtus jų kokybinius parametrus.

Automobilinės padangos Vredestein Quatrac 5 Vredestein prekinis ženklas praneša apie dvi skirtingas inovatyvių technologijų padangų rūšis : Quatrac 5 (visiems sezonams) bei Snowtrac 5 (žiemai) - Nuotraukos © : Vredestein

Quatrac 5, visiems metų laikams

Vredestein Quatrac 5 : padangaNuotraukos © : Vredestein
 Pirmiausia Vredestein pristato Quatrac 5 modelį, naująsias keturių metų laikų padangas, siūlomas toms rinkoms, kuriose šios kategorijos padangos yra plačiausiai paplitusios. Primename, kad ši technologija suteikia galimybę naudoti padangas net ir besikeičiančiomis klimato sąlygomis skirtingu metų laiku, ir visa tai tik dėl nepriekaištingų kokybės parametrų esant bet kokiam žemės paviršiui, nepriklausomai ar tai vasarinės padangos esant šiltam metų sezonui, ar žieminės padangos, esant labai žemai oro temperatūrai. Dėl asimetrinio išilginio padangų protektoriaus rašto, manevringumas su šiomis padangomis gerokai padidėja, beje, stabilumas kelyje taip pat. Pastarąjį gerokai sustiprina 3D Grip Claws technologija, kuri pagerina sukibimą su sniegu ir ledo paviršiumi.

Pagamintos iš  100% silicio ir padidinto spaudimoVredestein taip pat skelbia apie gerokai ilgesnį eksploatacijos laiką. Svarbu atkreipti dėmesį, kad  padanga yra pažymėta „3PMSF“ simboliu , kuris nurodo pavadinimą „žieminė padanga“ toms šalims, kuriose ši medžiaga yra privaloma priklausomai pagal metų laikus. Quatrac 5 padangų galima įsigyti net 12 skirtingų matmenų, nuo 185/65 R15 88H iki 225/45 R17 94 V XL.

 

Snowtrac 5, žieminės padangos

Vredestein Snowtrac 5 : padangaNuotraukos © : Vredestein
Jau pats pavadinimas nurodo, Snowtrac 5 yrs naujasis produktas žieminių padangų kategorijoje, kuris yra sukurtas siekiant pasiūlyti geriausius kokybinius parametrus net ir tada, kai oro temperatūra nukrenta žemiau 7 laipsnių šalčio nepriklausomai nuo kelio dangos. Kalbant apie technologijas, pasitikėjimo suteikia specialusis sluoksnis, padidinantis sukibimą ir padedantis lengviau manevruoti esant plikledžiui ar vandeniui, ar tiesiog apšalus padangoms. Ši technika užtikrina geriausią trauką ir sukibimą snieguotame kelyje ar esant ledo paviršiui netgi posūkiuose kur yra užtikrinamas geriausias sukibimas.

Vredestein Snowtrac 5 sniego padangosNuotraukos © : Vredestein

Padangų protektoriui naudota „slapta” technologija sumažina trukšmą „V” skulptūros dėka. Snowtrac 5 padangos jau yra gaminamos penkiolikos skirtingų dydžių, nuo 185/65 R14 86T iki 195/45 R16 84 H XL.