Naujos padangos: gamintojų naujienos - „Ventus S1 evo2 K 117“: aukštos kokybės naujos „Hankook“ padangos

„Ventus S1 evo2 K 117“: aukštos kokybės naujos „Hankook“ padangos

Naujos padangos Paskelbta 2012-05-18

„Hankook“ ir toliau kelia savo lygį: visiškai naujomis aukštos kokybės padangomis riedės naujieji BMW 3-osios serijos automobiliai. Reikėtų pasakyti, kad šios padangos buvo pasirinktos ne veltui..

Hankook Ventus S1 evo2 padangos ant Hennessey Venom Nuotraukos © : © Hankook

 

Hankook paskelbė, kad jos naujausiomis aukštos kokybės padangomis Ventus S1 evo² (Ventus S1 evo2 K 117) bus aprūpinti BMW 3-osios serijos (versijos 316d – 320d ir 316i – 320i) automobiliai – geriausiai parduodamas automobilių gamintojo modelis. Standartiniai matmenys yra 205/60 R 16 W. Puiki reklama gamintojui iš Korėjos, kurio padangomis važinėja jau kiti du BMW grupės modeliai: Mini ir naujoji BMW 1-oji serija.

Padangų „Ventus S1 Evo K 107“, kurios puikiai pasirodė atliekant specialiosios žiniasklaidos testus, įpėdinės Ventus S1 evo² dalinasi populiaraus Miuncheno firmos modelio vertinimais: vairavimo dinamika, komfortas ir ekonomiškos kuro sąnaudos, išlaikant, žinoma, saugumą. Su šiuo modeliu „Hankook“ taikosi į kompaktiškų automobilių ir sportiškų sedanų segmentą.

Naudojamos gamintojo technologijos, sukurtos remiantis DTM varžybų, kurių oficialus tiekėjas jis yra, patirtimi. Įskaitant protektoriaus rašto dizainą ir pečių blokų „laiptinį“ raštą.

Su šiomis padangomis „Hankook“, užimantis septintąją vietą tarp padangų gamintojų, lygiuojasi į didžiuosius gamintojus. Ventus S1 evo² buvo sukurtos gamintojo centre R&D Europoje, Langenhagene, esančio šalia Hanoverio Vokietijoje, tiesiogiai bendradarbiaujant su BMW grupe. Prie Europos automobilių pramonei skirtų padangų dirbo keturiasdešimt inžinierių ir specialistų. Ventus S1 evo² bus gaminamos pagrindinėje įmonės būstinėje Geumsane, Pietų Korėjoje.

„Hankook Ventus S1 evo²“ konkurentai

MichelinPilot Sport 3
ContinentalContiSportContact 5
Goodyear

Eagle F1 Asymetric 2

Dunlop

Sport Maxx RT

BridgestonePotenza S001
NokianZ G2

Daugiau informacijos:

Pneus Hankook Ventus S1 evo2 montés sur BMW Série 3Nuotraukos © : All Rights Reserved