Naujos padangos: gamintojų naujienos - Vector 4Seasons Gen-2, naujos universalios Goodyear padangos

Vector 4Seasons Gen-2, naujos universalios Goodyear padangos

Naujos padangos Paskelbta 2015-10-06 Julien Taillandier

Tuo metu kai gamintojas, prisistatantis kaip universalių padangų išradėjas, išleidžia į rinką šios srities naujovę, laukimas neišvengiamai būna labai ilgas. Vector 4Seasons Gen-2 neturėtų nuvilti, net ir popieriuje jos atrodo lyg būsimas šios kategorijos rodiklis.

Goodyear Vector 4seasons Gen-2, naujos universalios padangos Goodyear Vector 4Seasons Gen-2, būsimas universalių padangų rodiklis? - Nuotraukos © : Goodyear

Tam, kad realizuotų Gen-2, Goodyear siekė prisitaikyti prie tikrų vartotojų lūkesčių. Dėl to gamintojas sukūrė  tikrai įvairias funkcijas atliekančias padangas, tam kad investuotų į savo prekės ženklą ir gerai jaustųsi visu keturių sezonų laikotarpiu.

 

Patvirtinti sugebėjimai žiemos metu

Kaip ir jų didžiausias konkurentas Michelin CrossClimate,  Vector 4Seasons Gen2 turi 3PMSF žymę. Vienintelis patvirtinimas galintis įrodyti realius padangų sugebėjimus žiemos metu.

Konkrečiai tai reiškia, kad kartais, važiuojant sniegu, jos gali tobulėti ir suteikti galimybę naudotis tinkamu traukos ir stabdymo gebėjimu. Vis dėlto jos negali varžytis su tikromis žieminėmis padangomis žiemą ir su vasarinėmis padangomis... vasarą. Nepamirškime, kad  universalios padangos siekia kompromiso ir kad yra neįmanoma pasiekti optimalaus pajėgumo visose srityse.

Ir tai yra būtent tai, ko Goodyear norėjo: saugios padangos visomis aplinkybėmis pritaikytos automobilistams, važinėjantiems vietovėse, kuriose vyrauja nepastovios meteorologinės sąlygos. 

Pirmieji testai patvirtina

Tarpininkaujant TüV organizacijai, Goodyear palygino Vector 4Seasons Gen-2 su jų pagrindiniais konkurentais. Iš jų matyti, kad joms reikia 6% trumpesnio stabdymo atstumo ant šlapios kelio dangos nei jų pagrindiniams konkurentams, 8% trumpesnio ant sniego ir 9% trumpesnio ant ledo.

Pajėgumai patvirtinti naujausia pergale Autobild teste (195 65 R15 91H) prieš Michelin CrossClimate (2-a vieta) ir Pirelli Cinturato All season (3-ia vieta). 

Goodyear Vector 4seasons Gen2,ant šlapios kelio dangosNuotraukos © : Goodyear

Siūlomi dydžiai

Dabar šių naujų padangų siūlomi  dydžiai yra nuo 13 iki 19 colių. Jos skirtos sedanams, miesto ir SUV automobiliams.