Naujos padangos: gamintojų naujienos - „Uniroyal RainSport 3“: lietaus padangų sugrįžimas

„Uniroyal RainSport 3“: lietaus padangų sugrįžimas

Naujos padangos Paskelbta 2014-05-12 Edgaras

Gamintojas „Uniroyal“ naujųjų padangų „RainSport 3 pristatymą surengė akvariume. Pasirinkimą pateisina šių padangų gamybos technologija, kurią tiesiogiai įkvėpė ryklių oda.

Ryklių įkvėptos  padangos „Uniroyal RainSport 3“ „Uniroyal RainSport 3“ – padangos, kurių technologiją įkvėpė rykliai - Nuotraukos © : Uniroyal

Pristatydamas ekstremaliausias savo gamos padangas, gamintojas Uniroyal mus pakvietė į Valensiją Ispanijoje, vieną karščiausių Europos regionų. Gamintojas, pasiskelbęs lietaus padangų kūrėju, surengė neįprastą susitikimą. Pasirinkimas buvo paaiškintas per spaudos konferenciją, kuri vyko akvariume, ryklių apsuptyje. Galiausiai buvo atskleista arti esančių plėšrūnų sąsaja su šiam produktui pagaminti panaudota technologija. 

 

Agresyvus profilis

„Uniroyal RainSport 3“ per lietųNuotraukos © : Uniroyal

 

Padangos Uniroyal RainSport 3 optimaliai rieda šlapia kelio danga. Asimetriškas jų protektorius puikiai atspindi šių padangų paskirtį: efektyvų didelio vandens šalinimą ir gerą atsparumą akvaplaningui. Taip pat ant padangos yra daug drenažinių lamelių, formuojančių daugybę griovelių.

Tačiau RainSport 3 nėra vienpusiškos padangos ir neapsiriboja vien šlapiu keliu. Jos turi tikrų dinaminių ir sportinių savybių,  ką gali patvirtinti iš standžios gumos pagaminti pečių blokeliai. 

 

 „Shark Skin Technology“ (SST) technologija

„Uniroyal RainSport 3“ ir SST technologijaNuotraukos © : Uniroyal

Uniroyal prisistato kaip lietaus padangų išradėjas ir pažymi svarbų savo istorijos etapą su „RainSport 3“ padangomis, kurių vandens šalinimo technologiją tiesiogiai įkvėpė ryklių oda. Šis sprendimas jau egzistuoja plaukimo pasaulyje kuriant „Speedo“ kostiumus, kurie uždrausti naudoti plaukimo varžybose dėl per didelio pranašumo, kurį įgyja kostiumus naudojantys plaukikai.

Shark Skin Technology panaudota kuriant padangos protektoriaus paviršių ir griovelius. Šios technologijos tikslas – pagerinti vandens cirkuliaciją ir sumažinti srauto trikdžius. Ši padanga gavo „IF product design award 2014“ apdovanojimą.

 

Galimybė įsigyti

Uniroyal RainSport 3Nuotraukos © : Uniroyal

Padangas Uniroyal RainSport 3 galima įsigyti 106 skirtingų matmenų nuo 14 iki 21 colių, iš kurių 13 skirti SUV automobiliams.

 

 

 

                                                                                                                           

 

 

                                                                                        Uniroyal RainSport 3: bandymas >>