Naujos padangos: gamintojų naujienos - „Uniroyal RainSport 3“: bandymas

„Uniroyal RainSport 3“: bandymas

Naujos padangos Paskelbta 2014-05-12 Andrius

Kad įvertintume „RainSport 3“, gamintojas „Uniroyal“ mus pakvietė į Valensiją Ispanijoje. Buvo siekiama parodyti šių naujųjų padangų homogeniškumą.

„Uniroyal RainSport 3“ „MiniCooper“ trasoje Gamintojas „Uniroyal“ pakvietė mus į trasą Valensijoje, Ispanijoje, kad įvertintume naująsias padangas „RainSport 3“. - Nuotraukos © : rezulteo

Prie „Mini JCW Challenge“ vairo

Mums buvo pasiūlyti keli seminarai. Pirmasis vyko kartingų trasoje važiuojant tikru lenktyniniu automobiliu Mini John Cooper Works Challenge.

Ypač vingiuotai ir daug staigių posūkių turinčiai trasai reikia skirtingo padangų pasukimo kampo.

Agresyvi automobilių geometrija, šiurkšti danga ir itin techniška trasa padangoms yra tikras išbandymas. Šiomis itin (pernelyg?) techniškomis sąlygomis išbandomos padangos RainSport 3 puikiai su viskuo susitvarkė. Apskritai, padangos suteikia teigiamus pojūčius ir pateisina lūkesčius, nors ir nėra skirtos važiuoti „Trackdays“ trasoje.

 

 

Lenktynių trasoje

Kad įvertintume šių padangų potencialą realiomis sąlygomis, Uniroyal pasiūlė mums išbandyti Valensijos trasą su specialiomis konfigūracijomis. Trasa buvo padalinta pakaitomis į sausas ir šlapias atkarpas. Tokiomis sąlygomis atsiskleidžia RainSport 3 pranašumas. Nors ir nėra tokios tikslios kaip ContiSportContact 5, jos puikiai važiuoja sausu keliu. Padangos yra tikslios ir sklandžiai rieda su visais bandymų metu naudotais automobiliais (Golf 7 GTiSeat Leon TFSi 180 AG, Mercedes GLA ir kt.).

„Uniroyal RainSport 3“ bandymas trasojeNuotraukos © : rezulteo

RainSport 3 buvo daug tikimasi šlapiose zonose ir lūkesčiai pasiteisino. Parodytas efektyvumas – gana įspūdingas. Nepaisant aukšto vandens lygio ant kelio, jos patikimai šalina vandenį ir suteikia automobiliui užtikrintą stabilumą. Posūkiai atliekami tiksliai ir, net jei vairas specialiai pasukiojamas į šonus, padangos puikiai atlieka savo vaidmenį, sumažindamos slydimo fenomeną posūkiuose.

 

Išvados

Pasak „Uniroyal“, RainSport 3 pranoksta pirmtakes su 8 % trumpesniu stabdymo keliu šlapiame kelyje, taip pat geresniu stabilumu kelyje ir geresniu energetiniu efektyvumu. Mes turėjome galimybę įvertinti ne tik šią pažangą, bet ir padangų, kurios priskiria save patikimų padangų segmentui, saugumo bei homogeniškumo aspektus.

 

 

<< „Uniroyal RainSport 3“: lietaus padangų sugrįžimas