Naujos padangos: gamintojų naujienos - „Uniroyal MS Plus 77“ – optimizuotos važiuojant šlapia kelio danga

„Uniroyal MS Plus 77“ – optimizuotos važiuojant šlapia kelio danga

Naujos padangos Paskelbta 2013-11-05 Edgaras

„Uniroyal“ jau galvoja apie šaltąjį metų sezoną ir pristato naujas padangas, kurios pasižymi geromis eksploatacinėmis savybėmis važiuojant ekstremaliomis žiemos sąlygomis. „MS Plus 77“ bus prieinamos įvairiausių dydžių padangoms.

 Uniroyal MS Plus 77 Padangos „Uniroyal MS Plus 77“ siūlo geras eksploatacines savybes važiuojant ekstremaliomis žiemos sąlygomis - Nuotraukos © : Uniroyal

Joms patinka drėgmė

MS Plus 77 pakeis MS Plus 66  Uniroyal žieminių padangų gamoje. Skelbiama, kad jos bus geresnės už pakeičiamą produktą, ypač vertinant kriterijus, kurie yra itin svarbūs vairuojant žiemą. Naujosios 0MS Plus 77 puikiai važiuoja šlapiu keliu ir gali, pvz., pašalinti 25 litrus vandens per sekundę važiuojant 80 km/val. greičiu. Kad geriau suprastumėte, įsivaizduokite vonią, pripildomą vandens maždaug per šešias sekundes. Šią savybę lemia naujas gumos profilis, optimizuotas siekiant geriau šalinti vandenį ir išvengti akvaplaningoDideli, standūs ant pečių išdėstyti blokai leidžia išlaikyti gerą padangos kontrolę net ant prastos kokybės kelio. Akvaplaningo pavojus sumažėja penkiais procentais, o stabdymo kelias ant šlapios dangos sutrumpėja dviem procentais.

 

Geresnis našumas ant sniego ir ledo

Naujas lamelių išdėstymas leidžia padidinti sukibimą su sniegu ir ledu. Ant padangos esantys tarpikliai užtikrina, kad lamelės būtų atviros, siekiant, kad važiuojant per ledą vandens mikrosluoksnis geriau įsiskverbtų ir būtų išlaikytas maksimalus sukibimas tiek su ledu, tiek su sniegu.

„Uniroyal MS Plus 77“ ant sniegoNuotraukos © : Uniroyal

52 siūlomi matmenys

Naujosios nouveau MS Plus 77 plačiai užsimojo, nes Uniroyal jau numatė 52 skirtingų matmenų diapazoną, maksimaliam greičiui nuo 190 iki 240 km/val. Iš šių 52 matmenų, 46 pritaikyti ratlankiams, kurių diametras siekia 15–18 colių, o kiti šeši skirti 16–18 colių visureigių ratlankiams. Nesvarbu, ar kalbama apie kompaktiškus automobilius, ar krosoverio tipo modelius, naujosios padangos apims plačią automobilių gamą.