Naujos padangos: gamintojų naujienos - Ultrac Satin: aukštos klasės Vredestein padangos

Ultrac Satin: aukštos klasės Vredestein padangos

Naujos padangos Paskelbta 2016-03-14 Alexandre Lenoir

Olandų gamintojas Vredestein, dėl dizaino kartu su Giugiaro, 2016 Ženevos automobilių salone pristatė sedanams ir SUV automobiliams sukurtas Ultrac Satin padangas, kurios suderina puikias eksploatacines savybes ir ekonomiškumą.

Ultrac Satin : naujos aukštos klasės Vredestein padangos Sedanams ir SUV automobiliams sukurtos Vredestein Ultrac Satin žymiai pagerina eksploatacines stabdymo savybes ant šlapios kelio dangos - Nuotraukos © : Verdestein 2016

Ekonominiu požiūriu, naujos Vredestein padangos yra pažymėtos nuo B iki C.

Ypatingas darbas, atliktas su gumos mišiniu ir protektoriaus dizainu turinčiu Z pavidalo griovelius ir ovalų padangos lietimosi su kelio danga plotą, pagerina trauką ir direktyvą, bei sudaro palankias sąlygas stabilumui ant šlapios kelio dangos.
Stabdymo atžvilgiu, 80 km/val nuvažiuotame kelyje iki visiško sustojimo laimėta daugiau nei 3 metrai, lyginant su jų pirmtaku Ultrac Cento. Be to, stabdyme ant šlapios kelio dangos Ultrac Satin yra pažymėtos A.

Kad tai pasiektų, be gumos mišinio, padangų gamintojo inžinieriai dirbo su protektoriumi, raštu, šonais, karkasu ir pastorinimu.

Ultrac Satin iš pradžių yra siūlomos nuo 16 iki 18 colių (greičio indeksas W ir Y), o vėliau iki 20 colių.

Žvaigždės padangos

Bendradarbiaujant su menininku DJ Hardwell, 225 ribotos serijos padangos bus pagamintos 225/45 R17Y dydžių. Jų šonas bus ypatingas, nes turės DJ logotipą ir grafinio ekvalaizerio simbolį.

Ribota serija: Ultrac Satin HardwellNuotraukos © : Vredestein 2016