Naujos padangos: gamintojų naujienos - „Turanza T001“ – naujos „Bridgestone“ padangos lengviesiems automobiliams

„Turanza T001“ – naujos „Bridgestone“ padangos lengviesiems automobiliams

Naujos padangos Paskelbta 2012-05-11

Įvairiems lengviesiems automobiliams skirtos padangos „Turanza T001“ pagamintos naudojant naujausias „Bridgestone“ sukurtas technologijas. Dėl asimetriško profilio, gumos mišinio silicio pagrindu, naujoviško dizaino šios padangos pasižymi, pasak gamintojo, „puikia saugumo, komforto, patvarumo ir ekologiškumo harmonija“.

Bridgestone Turanza T001 Nuotraukos © : Bridgestone

Pristatytos Ženevos automobilių parodoje, Turanza T001 yra naujos aukščiausios kokybės Bridgestone padangos lengviesiems automobiliams. Padangos skirtos įvairiems automobiliams – nuo kompaktiškų iki galingų sedanų. Jos palaipsniui pakeis Turanza ER300 padangas, vertinamas už savo savybes saugumo ir aplinkosaugos srityje.

Turanza T001 pagamintos naudojant naujausias gamintojo sukurtas technologijas: junginį su dideliu silicio kiekiu,  „NanoPro Tech“ technologiją, trapecinį dizainą ir t. t. Padangos buvo specialiai pagerintos, kad atitiktų būsimo Europos padangų ženklinimo kriterijus.

Plėtros tikslai

  • Pagerinti saugumą ir kontrolę, ypač važiuojant šlapia kelio danga.
  • Sumažinti pasipriešinimą riedėjimui (degalų sąnaudas, CO2 išmetimą).
  • Padidinti ridą.
  • Optimizuoti važiavimo komfortą (manevringumą, triukšmą).

Iššūkis
Turint omenyje, kad svarbiausios savybės yra saugumas važiuojant šlapia kelio danga ir pasipriešinimas riedėjimui, „Bridgestone“ rado tinkamą sprendimą ir sukūrė naują gumos mišinį bei patobulino visas padangų zonas (protektorių, pečius, karkasą ir t. t.).

Efektyvumas


Bandymai, atlikti su 205/55 R16 91V išmatavimų padangomis važiuojant automobilio Volkswagen Golf 2.0 TDI. Štai pagrindinė informacija, palyginti su šių padangų pirmtakėmis:

  • Saugumas. Važiuojant šlapia kelio danga, padangų „Bridgestone Turanza T001“ stabdymo kelias  yra 1 metru trumpesnis (visiškai sustabdant automobilį, kai važiuojama 80 km/val. greičiu).
  • Pasipriešinimas riedėjimui. Jis buvo pagerintas 19 %, todėl degalų sąnaudos sumažėjo 2,3 %.
  • Komfortas. Riedėjimo triukšmas sumažintas 1 dB, arba 20 % mažesnis automobilio keliamas triukšmas.
  • Patvarumas. Padangos „Turanza T001“ leidžia 15 % padidinti ridą.

„Bridgestone Turanza T001“ konkurentai

MichelinPrimacy 3
PirelliCinturato P7
ContinentalContiPremiumContact 5
GoodyearEfficient Grip

Daugiau informacijos: