Naujos padangos: gamintojų naujienos - Trys naujos „Nokian“ šiaurės šalių padangos: „Hakkapeliitta 8 SUV“, CR3 ir C3

Trys naujos „Nokian“ šiaurės šalių padangos: „Hakkapeliitta 8 SUV“, CR3 ir C3

Naujos padangos Paskelbta 2014-03-04 Edgaras

„Nokian“ prisistato kaip žieminių padangų gamintojas. Gamintojas nuolat atnaujina padangų, skirtų važiuoti ekstremaliomis sąlygomis, asortimentą. Pristatome tris naujus šią gamą papildančius gaminius.

Nokian Hakkapeliitta 8 SUV „Nokian“ pristato tris naujas šiaurės šalių padangas, skirtas visureigiams ir transportiniams automobiliams, važinėjantiems ekstremaliomis sąlygomis. - Nuotraukos © : Nokian

„Hakkapeliitta 8 SUV“ visureigiams

Kaip rodo pavadinimas, naujosios „Hakkapeliitta 8 SUV skirtos visureigių arba SUV tipo automobilių vairuotojams. Tai yra  šiaurės šalių tipo žieminės padangosdygliuotos, skirtos važiuoti ekstremaliomis sąlygomis, kai kelią dengia sniegas ir ledasNokian   pristato „moderniausią rinkoje dyglių technologiją“ ir gaminį, pasižymintį puikiomis sukibimo ir efektyvumo savybėmis. „Hakkapeliitta 8 SUV“ turės platų dydžių asortimentą ir ne mažiau kaip 47 skirtingas į katalogą įtrauktas versijas, nuo 16 iki 21 colių. Šiaurės šalių ir Rusijos rinkoms skirtas naująsias padangas bus galima įsigyti 2014 metų rudenį.

 

„Hakkapeliitta CR3“ – transporto specialistams

Jeigu esate transporto ir gabenimo specialistas, jus turėtų sudominti „Hakkapeliitta CR3“, jei savo furgonui ieškote žieminių šiaurės šalių padangų, bet be dyglių. Padedančios sutaupyti daugiau degalų, palyginti su produktu, kurį pakeičia, šios padangos taip pat pasižymi puikiu stabilumu važiuojant per ledą, sniegą ar šlapią kelio dangą. Šią gamą sudaro  20 skirtingų gaminių, kurių dydžiai siekia nuo 14 iki 17 colių. Kaip „Hakkapeliitta 8 SUV“, CR3 bus galima įsigyti 2014 metų rudenį.

 

„Hakkapeliitta C3“ ekstremaliomis sąlygomis važiuojantiems specialistams

Hakkapeliitta C3 skirtos tiems, kam nepakanka Hakkapeliitta CR3: kai ledo ir sniego kiekis pasiekia tokį lygį, kad, norint išsaugoti pakankamą sukibimą, būtini dygliai. Šios padangos, kaip ir CR3, pasižymi mažesnėmis degalų sąnaudomis ir silpnesniu pasipriešinimu riedėjimui. Padangas C3 galima įsigyti 20 skirtingų dydžių nuo 14 iki 17 colių. Pasirūpinkite jas įsigyti laiku, kad galėtumėte jas naudoti 2014 metų pabaigoje, kai sugrįš žiema.