Naujos padangos: gamintojų naujienos - „Proxes CF2“: naujosios aukštos kokybės „Toyo“ padangos

„Proxes CF2“: naujosios aukštos kokybės „Toyo“ padangos

Naujos padangos Paskelbta 2013-07-01

Energijos naudojimo efektyvumas, stabdymas ant šlapio kelio, patvarumas – palyginti su pirmtakėmis, padangos „Toyo Proxes CF2“ buvo patobulintos visose srityse. Tai patvirtina ir eksploatacinių savybių įvertinimas (C, B, 70). Japonų gamintojas, pasinaudojęs naujausiomis technologijomis, sukūrė aukštos kokybės padangas, skirtas kompaktiškiems automobiliams, sedanams ir universalams.

„Toyo Proxes CF2“ – didesnio efektyvumo vasarinės padangos „Toyo Proxes CF2“ – didesnio efektyvumo vasarinės padangos - Nuotraukos © : Toyo

Europos padangų ženklinimas paskatino gamintojus peržiūrėti savo asortimentą. Ypač priskiriamas prie žemesnės klasės pagal vieną ar kitą kriterijų, kuris naudojamas ženklinime. Taip atsitiko ir su Toyo gama Proxes, kurio modelis CF1energijos naudojimo efektyvumą įvertintas tik varganu F ir vidutiniu C už stabdymo efektyvumą ant šlapio kelio.

Jo įpėdinis Toyo Proxes CF2 gerokai pasistūmėjo į priekį, ypač šiuose dviejuose kriterijuose. Panaudojus aukštųjų technologijų gumos mišinį, sukurtas standesnis profilis ir lengvesnė konstrukcija, tokiu būdu pagerintas pasipriešinimas riedėjimui, sutrumpintas stabdymo kelias ir padidinta rida.


Silpnas pasipriešinimas riedėjimui

Gumos mišinys su dideliu silicio kiekiuNuotraukos © : Toyo
Pasak Toyo,  Proxes CF2 pasipriešinimas riedėjimui pagerėjo 25 %, palyginti su Proxes CF1. Tokiu būdu ženklinimo vertė pakilo nuo F iki C, o šis įvertinimas reiškia, kad užtikrinamas pakankamas efektyvumas (mažesnės degalų sąnaudos). Kad pasiektų šį rezultatą, „Toyo“ sukūrė gumos mišinį su dideliu silicio kiekiu, tarp kurių yra ir „superaktyvusis“ polimeras, leidžiantis geriau pasiskirstyti siliciui. Gamintojas taip pat pagerino išilginį profilio standumą ir sumažino padangos struktūros svorį.

 

 

Saugumas važiuojant šlapiu keliu

„Toyo Proxes CF2“ padangų protektoriusNuotraukos © : Toyo
Toyo taip pat pagerino savo padangas saugumo srityje. Proxes CF2  stabdymo efektyvumas važiuojant šlapia kelio danga buvo pagerintas 15 %, palyginti su Proxes CF1. Ženklinant jų įvertinimas pakilo nuo C iki B. Tokius gerus rezultatus, visų pirma, lėmė naujų padangų sudėtyje esantis polimeras „Grip“, pagerinantis padangų stabilumą ant šlapio kelio. Standesnis ir pažangesnis profilio dizainas padidina padangų saugumą, net važiuojant dideliu greičiu. Jis taip pat turi platesnius griovelius, kuriais efektyviai pašalinamas vanduo, todėl padidėja atsparumas akvaplaningui.


Rida ir vairavimo komfortas

 

Padangų „Toyo Proxes CF2“ struktūraNuotraukos © : Toyo

Trečia sritis, kurioje „Toyo“ padirbėjo – ilgaamžiškumas. Gamintojas skelbia, kad ridą padidino 41 %, palyginti su modeliu CF1, o tai labai aktualu krizės laikotarpiu… Šiam tikslui inžinieriai, kurdami gumos mišinį, panaudojo dėvėjimuisi atsparų polimerą. Jie taip pat patobulino profilio išilginį standumą ir padangos struktūrą. Padangos Toyo Proxes CF2 taip pat turi plieninį diržą ir naujus pečių blokus, kurie leidžia padangai deformuotis atsižvelgiant į kelio dangą, tokiu būdu sukuriant geresnį komfortą ir didesnį saugumą. Padangos taip pat yra tylesnės: su 70 dB išoriniu riedėjimo triukšmu pagal Europos ženklinimą jos priskiriamos 2 lygiui.

 

Galimybė įsigyti

Galima įsigyti 45 matmenų  15 ir 16 colių (žymos H ir V) ir 17 colių (žyma V) padangas „Toyo Proxes CF2“.