Naujos padangos: gamintojų naujienos - „Pirelli Winter Sottozero 3“: aukštos kokybės žieminės padangos, puikiai tinkančios važiuoti bet kokiu keliu

„Pirelli Winter Sottozero 3“: aukštos kokybės žieminės padangos

Naujos padangos Paskelbta 2013-06-07

„Pirelli“ pristato trečios kartos žiemines padangas „Sottozero“. Vidutiniams ir didelio darbinio tūrio automobiliams skirtos padangos „Sottozero 3 siūlo maksimalų saugumą važiuojant bet kokiu keliu žiemą (sausu, šlapiu, apsnigtu, apledėjusiu ir kt.). Jos pasižymi akivaizdžiai geresnėmis eksploatacinėmis savybėmis, palyginti su „Sottozero 2“. Daugiau nei 50 matmenų, 16–21 colių padangos bus parduodamos nuo 2013 metų spalio.

„Pirelli Sottozero Série 3“ žieminės padangos UHP „Pirelli Winter Sottozero Série 3“ žieminės padangos UHP sportiškam važiavimui - Nuotraukos © : Pirelli

Pirelli savo Winter Sottozero Serie 3 pristato kaip itin aukštos kokybės padangas (UHP), skirtas aukštos klasės vidutiniams ir didelio darbinio tūrio automobiliams. Jos buvo sukurtos „Pirelli“ bendradarbiaujant su pagrindiniais automobilių gamintojais (Alfa Romeo, Audi, BMW, Citroën ir kt.), siekiant pagerinti automobilių sportines savybes.

Patikimas saugumas bet kokiu oru

Winter Sottozero 3 sukurtos panaudojus naują gumos mišinį, kuris užtikrina optimalias eksploatacines savybes esant dideliems temperatūros svyravimams. Ši naujovė vairuotojui užtikrina gerą sukibimą visą žiemos laikotarpį. Kryptinis profilis turi centrinę juostą su blokeliais, išdėstytais dviguba strėle (1), tokiu būdu užtikrinant maksimalų sukibimą su sniegu.

Kita naujovė: trimačių lamelių technologija (2) ir didesnis lamelių skaičius pagerina automobilio manevringumą ant sausos kelio dangos, stabdymo efektyvumą ir sukibimą su sniegu. Be to, siekiant dar labiau pagerinti sukibimą žiemos sąlygomis, padidintas sąlyčio su keliu plotas.

Geresnį vandens šalinimą užtikrina du išilginiai grioveliaiNuotraukos © : Pirelli - rezulteo

Važiavimui šlapiu keliu taip pat skirta daug dėmesio. Du išilginiai grioveliai (3) buvo paplatinti, siekiant pagerinti vandens šalinimą ir automobilio stabilumą važiuojant per lietų. Dėl to paties tikslo suapvalintas petys (4), kad būtų geriau išstumiamas vanduo.

Buvo pagerintas ir protektorius, siekiant padidinti padangos ridą. „Pirelli“ inžinieriai taip pat pakeitė sąlyčio su keliu plotą – jis tapo didesnis ir tolygesnis.


Galimybė įsigyti

Padangas Winter Sottozero 3 bus galima įsigyti nuo 2013 m. spalio mėn., 50 matmenų,  16–21 colių dydžio.