Naujos padangos: gamintojų naujienos - Pirelli „Scorpion Winter“ žieminės padangos skirtos sportiniams visureigiams

Pirelli „Scorpion Winter“ žieminės padangos skirtos sportiniams visureigiams

Naujos padangos Paskelbta 2013-01-14

Padangos „Scorpion Winter“, gerą reputaciją pelniusių „Scorpion Ice & Snow“ įpėdinės, sukurtos aukščiausios klasės SUV (padidinto pravažumo) ir crossover tipo automobiliams. „Pirelli“ pagerino eksploatacinių savybių visumą norėdama pasiūlyti saugias ir praktiškas žiemines padangas bet kokiai kelio dangai.

Pirelli „Scorpion Winter“ padangos skirtos visureigiams Nuotraukos © : Pirelli

 „PirelliScorpion Winter“, praplėtė aukštos kokybės žieminių padangų, skirtų SUV (padidinto pravažumo) ir crossover tipo automobiliams, asortimentą. Jos pakeis „Scorpion Ice & Snow“, kurios išliks 16 colių kategorijoje.

Sukurtos prisitaikyti prie blogų žiemos orų sąlygų: lietaus, sniego ir lijundros, „Scorpion Winter“ padangos yra skirtos SUV (padidinto pravažumo) automobilių vairuotojams, kurie mėgsta sportinį vairavimą. Jos buvo kuriamos kartu su garsiais „Porsche“ ir „Volkswagen“ prekės ženklais jų aukščiausios klasės SUV automobiliams.

 „Pirelli“ teigia, kad naujausios „Scorpion“ kategorijos padangos yra vienodai geros tiek sukibimo su žieminiu paviršiumi, tiek manevringumo ant sausos kelio dangos ir vairavimo komforto atžvilgiu.

Sukibimas, stabdymas ir manevringumas ant sniego

 „Scorpion Winter“ padangos, dėka visiškai atnaujinto protektoriaus, pagerino eksploatacinių savybių ant sniego visumą: sukibimą, stabdymo kelią ir manevringumą. Palyginti su „Scorpion Ice & Snow“, sukibimas padidėjo 9%, o stabdymo kelias ant sniego pagerėjo 10%. Kryptinis protektorius buvo tobulinamas norint garantuoti transporto priemonės kontrolę visose situacijose bei atsižvelgiant į elektronines vairavimo pagalbos sistemas (ABS, ESP...)

Sukibimas su sniegu ir šlapia kelio danga

Naudojant naują gumos mišinį buvo pagerintas sukibimas su šlapia ir apsnigta kelio danga. Be to, dideli išilginiai protektoriaus grioveliai garantuoja greitą vandens ir ištirpusio sniego pašalinimą taip sumažinant akvaplaningo riziką.

Vairavimas ant sausos kelio dangos

Naujasis „Pirelli“ padangų protektoriaus raštas garantuoja manevringumą ir vairavimo tikslumą važiuojant sausa kelio danga..

Komfortas, taupymas ir aplinka

Siekiant sumažinti pasipriešinimą riedėjimui ir riedėjimo triukšmą, „Pirelli“ pakeitė vidinę padangų struktūrą. Šios inovacijos dėka, „Scorpion Winter“ padangos palyginti su jos pirmtakais, sumažino degalų suvartojimą 4% ir padidinto ridą. Be to, išorinis riedėjimo triukšmo lygis siekia 3dB.

Pardavimas

„Scorpion Winter“ padangos parduodamos Centrinėje ir Pietinėje Europoje, Rusijoje bei Šiaurės šalyse. Jau galima įsigyti 28 dydžių, nuo 16 iki 21 colio padangų. Taip pat yra ir Run-Flat tipo padangų.

Skaityti toliau:

>> Pirelli Scorpion Winter : konkurentai
>> Pirelli Scorpion Winter : matmenys