Naujos padangos: gamintojų naujienos - Pirelli PZero Nero GT: sportinės padangos įvairiems automobiliams

Pirelli PZero Nero GT: sportinės padangos įvairiems automobiliams

Naujos padangos Paskelbta 2013-03-28

„Pirelli“ pristato naują itin aukštos kokybės padangų versiją „PZero Nero“. Pažymėtos GT, jos yra dar sportiškesnės nei pirmtakės. Puikiai tinkamos tiek kompaktiškiems „Premium“ automobiliams, tiek sedanams ir sportiniams automobiliams, padangos siūlomos 60 matmenų. Privalumai: didesnis ilgaamžiškumas, išsaugant visas eksploatacines savybes.

Pirelli PZero Nero GT „Pirelli“ pristato naująsias „Pzero Nero GT“ - Nuotraukos © : Pirelli

Automobilių pasaulyje žymėjimas „GT“ paprastai naudojamas siekiant parodyti galingą automobilį, skirtą ilgoms kelionėms. Panaudojusį jį savo naujosios padangų serijos PZero Nero pavadinime, „Pirelli“ skelbia: PZero Nero GT pavyko suderinti itin aukštą kokybę ir ilgaamžiškumą.

Kad to pasiektų, gamintojas daugiausiai dėmesio skyrė gumos mišiniui ir didesniam sąlyčio su keliu plotui. Jis žada puikų stabilumą bei itin komfortišką važiavimą. Be to, PZero Nero GT išplėtė savo normą: 60 galimų matmenų nudžiugins ir kompaktiškų „Premium“ automobilių (Polo ir Golf Volkswagen, Audi A3, sedanų (Insignia Opel, Volvo S60, Mercedes Classe C, taip pat Audi A6 ar Mercedes Classe E  vairuotojus.

 

Puikus stabilumas

„Pirelli“ inžinieriai pakeitė kai kurias sudėtines gumos dalis bei protektoriaus raštą ir tokiu būdu pagerino stabilumą kelyje. Padangos PZero Nero GT liko tokios pat efektyvios važiuojant ir sausu, ir šlapiu keliu bei tapo saugumo garantu galingų pasivažinėjimų mėgėjams.

 

Ilgaamžiškumas ir važiavimo komfortas

Pasak „Pirelli“, panaudotas naujas gumos mišinys ir padidintas sąlyčio su keliu plotas leido 20 % padidinti padangų PZero Nero GT ilgaamžiškumą, palyginti su „PZero Nero“, išlaikant visas padangų sportines savybes. Beje, važiavimo komfortą pagerino per visą padangų naudojimo laiką išliekantis žemas triukšmo lygis.

 

Prieinamumas

PZero Nero GT galima įsigyti pasaulinėje rinkoje nuo 2013 metų vasario. Su 11 naujų matmenų, 17, 18 ir 19 colių, „Pzero“ tampa viena pilniausių serijų aukštos kokybės padangų rinkoje. 

 

Taip pat žiūrėkite:

>> PZero Nero GT: kainos 
>> PZero Nero GT: konkurentai
>> PZero Nero GT: matmenys