Naujos padangos: gamintojų naujienos - X-Ice 3: naujiena „Michelin“ šiaurės šalių padangų serijoje

X-Ice 3: naujiena „Michelin“ šiaurės šalių padangų serijoje

Naujos padangos Paskelbta 2012-09-28

Oficialiai pristatytos Maskvos autosalone, X-Ice 3 padangos tampa nauju vėliavnešiu „Michelin“ šiaurės šalių padangų serijoje. Šios padangos siūlo didesnį saugumą ir geresnę motoriką nei jų pirmtakės. Gumos junginys, 3D lamelės, mikrosiurbtukai - trečiosios kartos „Winter Grip“ technologijos siūlo įdomių naujovių.

Michelin X-Ice 3 Nuotraukos © : rezulteo

Vos prieš ketverius metus pasirodžiusios prekyboje „Michelin“ X-Ice 2 padangos tapo pavyzdžiu labai konkurencingoje šiaurės šalių nekaustytų padangų rinkoje tiek Prancūzijoje, tiek ir kitose šalyse kaip Rusija ar Švedija. Šis pripažinimas remiasi puikiais rezultatais gautais atliekant įvairius bandymus.

Pasak „Michelin“, X-Ice3, kurios yra numatytos kompaktiškoms sedano tipo transporto priemonėms, siūlo reikšmingus stabdymo kelio ir motorikos slidžiame kelyje patobulinimus.

Geresnės sningant, ir lijundros metu

„Michelin“ atlikti bandymai rodo progresą tarp X-Ice 3 padangų ir jos pirmtakių.

Stabdymas: X-Ice 3 stabdymo kelias trumpesnis 7% ant ledo ir 3% ant sniego. Bandymai buvo daromi stabdant nuo 20 iki 5 km/h ir naudojant 205/55 R16 padangas. 

X-Ice3 stabdymo kelias palyginti su X-Ice2.Nuotraukos © : Michelin
 

Motorika: galimybė didinti greitį buvo pagerinta 17% ant ledo ir 6% ant sniego. Bandymai buvo atliekami didinant greitį nuo 5 iki 20 km/h ir stabdant nuo 20 iki 5 km/h naudojant 205/55 R16 padangas.

„Michelin“ X-Ice 3 greičio didinimo ir motorikos galimybės.Nuotraukos © : Michelin

„Michelin“ užtikrina, kad atlikus šiuos patobulinimus nebuvo pakenkta eksploatacinių savybių stabilumui. X-Ice3 padangos išlieka universalios ir prisitaikančios prie įvairių aplinkybių žiemos metu: sniego, ledo, lietaus, labai žemos temperatūros ir kt.

Dėka menko pasipriešinimo bei didelės ridos ir toliau yra siūlomas geras energetinis produktyvumas.

 

Taip pat skaityti :

> Michelin X-Ice 3 : technologija
> Michelin X-Ice 3 : konkurentai
> Michelin X-Ice 3 : matmenys