Naujos padangos: gamintojų naujienos - „Vredestein“ naujos aukštos kokybės padangos „Ultrac Vorti“

„Vredestein“ naujos aukštos kokybės padangos „Ultrac Vorti“

Naujos padangos Paskelbta 2012-08-21

„Vredestein“ palaiko savo išskirtinumą. Gamintojas siūlo padangas, kurios apjungia aukštą kokybę ir estetiką. Naujausios padangos „Ultrac Vorti“ patenka į šią kategoriją dėl Giugiaro dizaino ir pavadinimo, reiškiančio oro sūkurius, susidarančius sraigtasparniui kylant į viršų.

Vredestein Ultra Vorti padanga Nuotraukos © : Vredestein

Ultrac Vorti yra bendras darbas Vredestein komandos R&D, kai kurių partnerių iš automobilių pramonės, profesionalų, kurie specializuojasi aukštos kokybės padangų gamyboje („Carlsson“, „Arden“ ir t. t.) ir Giugiaro Design

Skirtingų matmenų priekinės ir galinės padangos
„Ultrac Vorti“ yra dviejų tipų: priekinės ir galinės, koncepcija, tinkanti automobiliams, kurių priekinių ir galinių ratų matmenys yra skirtingi.

Vredestein Ultrac Vorti padangos priekinės ir galinėsNuotraukos © : Vredestein

Padangų protektorius šiek tiek skiriasi, siekiant optimizuoti kiekvienos ašies našumą. Priekinėse padangose pirmenybė teikiama vandens šalinimui važiuojant šlapia danga, tuo tarpu galinės padangos pagerina sukibimą ir stabilumą.

Pagerintas sąlytis su keliu
Ultrac Vorti turi kontūrą su 4 skyriais (žr. schemą apačioje). Toks sprendimas leidžia pagerinti padangos sąlytį su keliu. Atliekant posūkius, išoriniam padangos pečiui tenka didesnis svoris, o tai leidžia pagerinti padangos sąlytį su keliu.

Asimetrinė Vredestein Ultrac Vorti padangos skulptūraNuotraukos © : Vredestein

Asimetriškas protektoriaus raštas padidina išorinio peties kontaktą su keliu, kai ratai yra pasukti, o tai pagerina sukibimą ir manevringumą.

Taip pat skaitykite
>> Vredestein Ultrac Vorti konkurentai
>> Vredestein Ultrac Vorti dydžiai