Naujos padangos: gamintojų naujienos - Michelin Pilot Alpin 4: dantytas profilis, trimatės lamelės ir lanksti guma

Michelin Pilot Alpin 4: dantytas profilis, trimatės lamelės ir lanksti guma

Naujos padangos Paskelbta 2012-12-03

Padangos „Pilot Alpin“ pagamintos naudojant naujausias „Michelin“ technologijas. Technologija „Ridge-n-Flex“ sujungia gerokai gilesnį protektorių („StabiliGrip“ lamelės) ir gumos mišinį, kuris išlieka lankstus žemoje temperatūroje (Helio Compound 3D).

Michelin Pilot Alpin 4 padanga ant Porsche 911 automobilio Nuotraukos © : Michelin

Kurdama naująsias Pilot Alpin padangas, „Michelin“ pateikė visiškai atnaujintą profilį ir naują gumos mišinį.

Itin dantytas protektorius

Michelin Pilot Alpin 4Nuotraukos © : Michelin


Palyginti su „Pilot Alpin 3“, naujųjų padangų protektorius labiau rantytas, siekiant pagerinti sukibimą su apsnigta kelio danga. 74 % buvo padidintas briaunų skaičius ir 135 % – lamelių skaičius.

Susikertančios lamelės

Michelin Pilot Alpin 4Nuotraukos © : Michelin

Sukurtos trijose dimensijose (Stabiligrip procesas), lamelės yra gilesnės nei įprasta ir išdėstytos skirtingais kampais. Taip siekiama sukurti optimalų sukibimą, kad ir koks būtų vairo pasukimo kampas. „StabiliGrip“ lamelės taip pat pašalina vandens plėvelę ir suteikia tvirtumo guminiams blokeliams.

Dar lankstesnis gumos mišinys

Gumos mišinys yra lemiamas faktorius padangų kokybei žiemą. Kurdama naująsias „Pilot Alpin“, „Michelin“ pagerino gumą, panaudodama mišinį silicio ir saulėgrąžų aliejaus pagrindu (Helio Compound). Ši guma išlieka neįtikėtinai lanksti, o tai užtikrina sukibimą važiuojant šlapia, apsnigta ar apledėjusia kelio danga.

Daugiau informacijos: