Naujos padangos: gamintojų naujienos - „Michelin Agilis+“: ekologiškos padangos transportiniams automobiliams

„Michelin Agilis+“: ekologiškos padangos transportiniams automobiliams

Naujos padangos Paskelbta 2012-08-31

Dar ekonomiškesnės, saugesnės ir tvirtesnės – pažadėjo „Michelin“, pristatydami naujas padangas, skirtas transportiniams automobiliams. „Agilis+“ sukurtos pagal „Energy Saver+“ gamyboje naudojamas technologijas.

Michelin Agilis Nuotraukos © : All Rights Reserved

„Michelin“ pasinaudojo Energy Saver+ ir pristatė Agilis+ padangas, skirtas transportinių automobilių segmentui. Tam, kad sužinotų vairuotojų poreikius, susijusius su padangomis, 2007 metais „Michelin“ atliko išsamų tyrimą. Buvo nustatyta, kad svarbiausios yra šios savybės:

  1. Patvarumas
  2. Tvirtumas
  3. Stabdymas
  4. Sukibimas su šlapia kelio danga
  5. Degalų ekonomija


 

Remdamasi šiais kriterijais, „Michelin“ sukūrė transportines padangas su 100 % siliciu, kurių savybės atitinka  Michelin Total Performance vidaus ženklą, užtikrinantį, kad padangos sukurtos optimizavus ekonomiją, saugumą ir patvarumą

Energijos vartojimo efektyvumas
Padangos Michelin Agilis+ leidžia sutaupyti 270 litrų degalų per visą jų naudojimo laiką (60 000 km) palyginti su padangomis, kurios atitinka minimalius Europos ženklinimo reikalavimus (G klasė).

Didelė rida
Gamintojas teigia, kad padangų Agilis+ ridą sudaro apie 70 000 kilometrų. Tačiau ji gali skirtis priklausomai nuo vairavimo stiliaus, kelio ir kt.

Tvirtumas
Agilis+
siūlo sustiprintus šonus, kurie padidina atsparumą važiuojant per duobes ar atsitrenkus į šaligatvių bortelius, o 8 specialūs sluoksniai saugo nuo nusidėvėjimo.

Saugumas
Padangų Michelin Energy Saver+ ir Agilis+ gamyboje naudojamas neskelbiamas gumos mišinys bei specialus protektoriaus raštas ir optimizuota struktūra. Visi sprendimai Agilis+ stabdymo kelią sumažina 17 metrų važiuojant šlapia kelio danga, palyginti su padangomis, kurios atitinka minimalius Europos ženklinimo reikalavimus (G klasė).

Taip pat skaitykite:
>> Michelin Agilis+ konkurentai
>> Michelin Agilis+ dydžiai