Naujos padangos: gamintojų naujienos - „Falken Azenis FK453“ sportinių padangų FK452 įpėdinės

„Falken Azenis FK453“ sportinių padangų FK452 įpėdinės

Naujos padangos Paskelbta 2012-08-29

„Falken“ sukūrė „Azenis FK453“, padangų FK 452, kurias renkasi daugelis sportinio vairavimo entuziastų, įpėdines. Norėdamas sukurti naujas, dar geresnes padangas, gamintojas išbandė jų prototipus lenktynių trasose, taip pat ir Niurburgringo trasoje.

Falken Azenis FK453 Nuotraukos © : Falken

Azenis FK453 gavo nelengvą užduotį pakeisti vienas iš pirmaujančių Falken padangų: talentingąsias FK452. Jų tikslas – suteikti efektyvų ir malonų važiavimą sportinio vairavimo entuziastams.

2006 metais sukurtos FK452 pelnė gerą reputaciją keliose sportinių automobilių bendruomenėse. Prie to daug prisidėjo „Falken“, susitelkę ties driftu ir automobilių sportu. 

Visų pirma – vairavimo malonumas
„Azenis FK453“ buvo sukurtos Europos rinkai, atsižvelgiant į jos specifines savybes. Tai reiškia, kad „Falken“, sutelkdami dėmesį į specifikacijas, pirmiausia atsižvelgė į vairavimo kriterijus, susijusius su sportinių automobilių naudojimu Europoje.  

Kai kurioms savybėms, pavyzdžiui, traukai ir sukibimui su šlapia kelio danga, buvo skirtas ypatingas dėmesys.

Lenktynėse įgyta patirtis leido Falken pasiekti puikią pusiausvyrą tarp važiavimo savybių ir vairavimo malonumo.

Sutelktas dėmesys į lenktynes
Tam, kad galėtų pasiūlyti efektyvias ir tvirtas sportines padangas, Azenis FK453 atliko bandymus daugybėje lenktynių trasų, taip pat ir Nürburgring.

Vokietijos trasa atliko lemiamą vaidmenį užbaigiant šių padangų kūrimą. Panaudotos technologijos buvo pavadintos pagal trasos pavadinimą NUR-Spec. Tai nusako sustiprintą struktūrą, kurioje buvo panaudotas nailonas, padidinantis tvirtumą ir vairavimo malonumą.

Falken Azenis FK453Nuotraukos © : Falken

Be to, ši struktūra leidžia gerokai pagerinti sąlytį su keliu ir padangos savybes, ypač stabilumą šlapiame kelyje ir stabdymo kelią, palyginti su FK452.

Protektoriaus raštas gerai pašalina vandenį. Be to, jis buvo optimizuotas, siekiant pagerinti garso lygį.

Taip pat skaitykite:
>> Falken Azenis FK453 konkurentai
>> Falken Azenis FK453 dydžiai