Naujos padangos: gamintojų naujienos - „Energy Saver+“ – naujos ekologiškos „Michelin“ padangos

„Energy Saver+“ – naujos ekologiškos „Michelin“ padangos

Naujos padangos Paskelbta 2012-07-28

„Michelin“ oficialiai pristatė „Energy Saver“ įpėdines. Įmonė „Clermont-Ferrand“ pavadino jas „Energy Saver+“ ir parodė savo meistriškumą. Jokio perversmo, tik dar didesnė kokybė, saugumas, degalų ekonomija ir didesnė rida. Norėdamas įrodyti, kad „Energy Saver+“ ilgai išlieka veiksmingos, gamintojas paprašė „Dekra“ atlikti palyginamąjį 30 000 kilometrų bandymą. Rezultatai įtikinami.

Michelin Energy Saver+ Nuotraukos © : Michelin

Rinkoje pasirodžiusios 2008 metais, Energy Saver yra vienos labiausiai pasaulyje parduodamų padangų visose kategorijose. Jos garsėja silpnu pasipriešinimu riedėjimui, o tai leidžia sumažinti degalų sąnaudas, todėl jas kaip originalią įrangą pasirinko daugelis automobilių gamintojų. 

Jų įpėdinis Energy Saver+ tikisi tokios pat sėkmės. Kaip rodo pats pavadinimas, šios ekologiškos padangos pasižymi dar didesne kokybe visose srityse: energijos naudojimo efektyvumo, patvarumo, stabdymo ant šlapios kelio dangos ir kt.

Energy Saver+ efektyvumas

Etiketėje ant Energy Saver+ pateikiami labai geri rezultatai, pavyzdžiui, įvertinimai, skirti 205 55 R16 91V matmenų padangoms:

Michelin Energy Saver+Nuotraukos © : Michelin
• Pasipriešinimas riedėjimui: B 
• Sukibimas su šlapia kelio danga: A;
• Išorinis riedėjimo triukšmas: 70 db.

Energijos naudojimo efektyvumas
„Michelin“ skelbia, kad per visą Energy Saver + naudojimo laiką galima sutaupyti 200 litrų degalų, palyginti su padangomis, kurios gavo minimalų įvertinimą pagal padangų ženklinimo kriterijus. Kad pasiektų tokių rezultatų, „Michelin“ 18 %sumažino pasipriešinimą riedėjimui, palyginti su „Energy Saver“. 

Saugumas

Energy Saver + stabdymo kelias šlapia kelio danga yra 16 metrų trumpesnis palyginti su padangomis, gavusiomis minimalų padangų žymėjimo įvertinimą (G).

Patvarumas
Energy Saver + 
gali nuvažiuoti daugiau nei 45 000 kilometrų normaliomis važiavimo sąlygomis.

Michelin Energy Saver+ konkurentai

BridgestoneEcopia EP150
ContinentalContiEcoContact 5
PirelliCinturato P1
GoodyearEfficientGrip

Skaitykite toliau:

>> Michelin Energy Saver+: technologija
>> Michelin Energy Saver+: matmenys
>> Michelin Energy Saver+: patvarumo testas