Naujos padangos: gamintojų naujienos - „Dunlop Econodrive“: patikimos ir nebrangios nedidelių furgonų ratų padangos

„Dunlop Econodrive“: patikimos ir nebrangios nedidelių furgonų ratų padangos

Naujos padangos Paskelbta 2013-01-08

„Dunlop Econodrive“ padangos skirtos nedidelių furgonų ratams; jos tvirtos, ilgaamžės, kartu padeda taupyti degalus ir užtikrina vairavimo patogumą. Šios ypatybės tikrai patrauklios tiek smulkiems verslininkams, tiek didesnių įmonių transporto skyrių vadovams.

Dunlop Econodrive Nuotraukos © : All Rights Reserved

Bene didžiausias nedidelių furgonų savininkų (tiek individualių įmonių, tiek ir didelių bendrovių) rūpestis – sumažinti šios transporto priemonės eksploatavimo sąnaudas. Būtent, atliepiant šiuos lūkesčius, ir buvo sukurtos naujosios Dunlop padangos. Palyginti su ankstesnėmis, šios Econodrive padangos padeda sutaupyti daugiau energijos išteklių, yra tvirtesnės ir komfortiškesnės, todėl turėtų patikti net ir patiems reikliausiems vairuotojams.

Pasipriešinimas riedėjimui

Gaminant padangas Dunlop Econodrive įdiegta daug įvairių naujovių. Viena jų – pritaikyta naujoviška karkaso sluoksnių koncepcija, gumos pastiprinimo sluoksnis šonuose (nuo 0,5 iki 1 mm) ir storesni sluoksniai. Šie elementai drauge su mišiniu, apsaugančiu plieninius kordus nuo perkaitimo, sumažina pasipriešinimą riedėjimui. Be to, dėl naujojo juodosios gumos mišinio iš anglies / silicio tvirtėja profilis ir ilgėja kilometražas.

Taikant šias technologijas gamintojui pavyko pasipriešinimą riedėjimui sumažinti 20 %, palyginti su LT 30, t. y. „Econodrive“ pirmtaku, o degalų ekonomija, naudojant naująsias padangas, jo skaičiavimais, gali siekti apie 1035 Lt. (lyginta su „Volkswagen T5“, kurio vidutinės degalų sąnaudos yra 8,2 l/100 km ir naudojamos padangos 205/65R16C 103/101T).

Komfortas ir ilgaamžiškumas

Dunlop Econodrive padangos taip pat pasižymi geresniu sukibimu posūkyje, nes protektoriaus paviršiuje tolygiau paskirstomas slėgis, be to, įdėti tvirtesni kordai (dėl to lengviau perduodamos skersinės ir išilginės jėgos). Taip pat, sustiprinus karkasą ir pastorinus šonus, padangos sutvirtėjo. Pritaikiusi visas šias naujoves, bendrovė „Dunlop“ teigia padangos ilgaamžiškumą padidinusi 47 % (palyginti su LT 30, padangų matmenys 205/65R16C107/105T).

Valdymas šlapiame kelyje

Gerą sukibimą šlapiame kelyje užtikrina 4 juostelių protektorius.  Išilginis griovys ir šoniniai grioveliai veiksmingai išstumia vandenį ir sumažina akvaplanavimo pavojų.

Asortimentas

Dunlop Econodrive padangų esama 34 dydžių – nuo 175/65R14C iki 215/55R16C.

Taip pat skaityti:

>> „Dunlop Econodrive“: kainos
>> „Dunlop Econodrive“: konkurentai
>> „Dunlop Econodrive“: matmenys