Naujos padangos: gamintojų naujienos - „Debica Frigo HP“: aukštos kokybės žieminės padangos galingiems automobiliams

„Debica Frigo HP“: aukštos kokybės žieminės padangos galingiems automobiliams

Naujos padangos Paskelbta 2012-11-15

Pirmosios „Debica“ aukštos kokybės padangos „Frigo HP“ skirtos vairuotojams, kurie siekia dinamiško vairavimo net esant sunkioms žiemos sąlygoms.

Debica Frigo HP Nuotraukos © : debica

Debica“ žieminių padangų serijoje trūko aukštos kokybės padangų. Šis trūkumas buvo užpildytas su „Debica Frigo HP“, kurios turėtų patenkinti net ir reikliausius klientus. Remiantis naujausiais technologiniais sprendimais, naujausios padangos greitų automobilių savininkams užtikrina gerą sukibimą esant bet kokioms žiemos sąlygoms, ilgaamžiškumą ir nežymų degalų sunaudojimą.

Venkite akvaplaningo ir patižusio sniego. 

Dėl kryptinio protektoriaus su dideliais išilginiais ir skersiniais V formos grioveliais, Debica „Frigo HP“ garantuoja greitą vandens ir patižusio sniego pašalinimą. Tokiu būdu vairuotojams padedama išvengti akvaplaningo pavojaus. 

Sukibimas su sniegu ir ledu.

Gumos mišinys silicio dioksido pagrindu, didelis lamelių kiekis ir padidintas aštrių briaunų skaičius užtikrina sukibimą su paviršiais žiemos metu net ir esant dideliam greičiui.

Didesnė rida…

Plokio paviršiaus dėka spaudimas pasiskirto po visą padangos paviršių. Rezultatas: padidėjusi rida palyginti su klasikinėmis žieminėmis padangomis.

… mažiau degalų.

Supaprastinta padangos struktūra siekiant sumažinti pasipriešinimą riedėjimui ir degalų sunaudojimą.

Taip pat skaitykite :
Debica Frigo HP“: kainos
Debica Frigo HP“: konkurentai
Debica Frigo HP“: matmenys