Naujos padangos: gamintojų naujienos - Bridgestone Blizzak LM-32C – žieminės padangos mikroautobusams

Bridgestone Blizzak LM-32C – žieminės padangos mikroautobusams

Naujos padangos Paskelbta 2012-10-02

Geriau sukimba su sniegu, efektyviau stabdo ant drėgnos kelios dangos, mažiau susidėvi – naujosioms Bridgestone žieminėms padangoms netrūksta privalumų. Skirtos mikroautobusams, Blizzak LM-32 C didžiąja dalimi perima technologijas naudojamas kuriant lengvųjų automobilių padangas LM-32.

Bridgestone Blizzak LM-32C – žieminės padangos mikroautobusams Nuotraukos © : Bridgestone

Su Blizzak LM-32C, „Bridgestone“ praplėtė savo žieminių padangų, skirtų lengviesiems komerciniams automobiliams ir mikroautobusams iki 3 tonų, pasiūlą. Palyginti su LM-18C, LM-32C pirmtakėmis, buvo pagerintos eksploatacinės galimybės: geresnis sukibimas ant sniego, trumpesnis stabdymo kelias ant šlapios dangos ir 10% didesnė rida.

Sukibimas su sniegu ir drėgna kelio danga, manevringumas

Kryptinis protektoriaus raštas buvo paimtas iš žieminių  Blizzak LM-32 padangų skirtų lengviesiems automobiliams. Jis buvo sukurtas siekiant išlaikyti geras eksploatacines savybes ant sniego ar drėgnos kelio dangos, neprarandant manevringumo ant sauso kelio.

Blizzak LM-32C protektoriui gaminti naudojama technologija su lamelėmis iš skirtingų kampų, kurios padidina sukibimą su sniegu. Daugybė skersinių griovelių užtikrina puikų sukibimą su šviežiu ir puriu sniegu. Gilūs išilginiai grioveliai garantuoja greitą vandens ir ištirpusio sniego pašalinimą taip sumažinant akvaplaningo tikimybę. Galiausiai, protektoriaus 3D lamelių blokeliai pagerina net visiškai apkrautos padangos manevringumą.

Ilgaamžiškumas

Norint padidinti padangos ilgaamžiškumą ir tvirtumą, „Bridgestone“ išvystė naują gumos mišinį ir panaudojo lengvų konstrukcijų medžiagas.

Silicio dioksido pagrindu sukurtas mišinys naudojamas pagerinti protektoriaus sukibimą su drėgna kelio danga ir padidinti ridą, taip pailginant padangos gyvavimo laiką. „Bridgestone“  tyrimai rodo, kad Blizzak LM-32C rida 10% didesnė nei LM-18C ir 21% pagerinta varomosios ašies susidėvėjimo norma.

Be to, LM-32C padangos turi apsauginę juostą ir optimizuotą karkasą siekiant padidinti profesionalaus naudojimo ilgaamžiškumą

Taip pat skaitykite
Bridgestone Blizzak LM32C : kainos
Bridgestone Blizzak LM-32C : matmentys
Bridgestone Blizzak LM-32C : konkurentai