Naujos padangos: gamintojų naujienos - Oficialus Michelin Pilot Sport 4 pasirodymas

Oficialus Michelin Pilot Sport 4 pasirodymas

Naujos padangos Paskelbta 2016-01-15 Julien Taillandier

Michelin oficialiai pristatė savo paskutines sportines padangas Michelin Pilot Sport 4. Pakeisdamas svarbias PS3, jis giriasi, kad sutelkė savo dėmesį į vairavimo malonumą vis tik neužmiršdamas saugumo aspekto. Naujo rinkos dalyvio pristatymas.

Michelin Pilot Sport 4 Michelin Pilot Sport 4 padangų profilis - Nuotraukos © : Michelin

Michelin Pilot Sport 4 buvo oficialiai pristatytos paskutiniame Frankfurto salone. Nuo šiol jos yra pateiktos į rinką.

Sportinių padangų segmentas rungtyniauja intensyviai.  Goodyear pristatys Eagle F1 Asymmetric 3 po kelelių savaičių, Continental jau parduoda savo SportContact 6, o kitos naujovės yra laukiamos 2016 metų bėgyje. Pilot Sport 4 pasirodo trokštančios atnaujinti kategoriją, kuri nieko nedarė neapgalvotai. Iš tiesų, sportinių padangų segmentas progresuoja tarp naujų transporto priemonių būtent didžiosios rinkos dalies padidėjimo dėka.

Premium sedanams ir sportiniams automobiliams

Michelin pabrėžia, kad šių padangų vystymas pasikliauna dviem svarbiais mokslo šaltiniais:

  • Jo analizių laboratorija, kuri dešifruoja tūkstančių Europos automobilistų elgesį dėka jų automobiliuose įrengto elektroninio valdymo.
  • Jo patirtimi konkurencijoje ir ypatingai Formulėje E, kurios   lenktynių tipologija siūlo panašumą su kelių apribojimais: 18 colių padangos, judėjimas vykstantis ant „kelių asfalto“ ir t.t...

Jų pozicija yra visiškai tokia pati, kaip Pilot Sport 3, ir gali aprūpinti nedidelius sportinius automobilius, tokius kaip Clio 4 RS, Mercedes SLK kupė, Audi A6 tipo sedanas arba nedidelius : Volkswagen Golf, Seat Leon ir Honda Civic.

Tai kas keičia

PS3 atžvilgiu, PS4 buvo sukurtos tam, kad padidintų vairavimo patirtį ir pasiūlytų sportiškesnį feelingą, daugiau reaktyvumo už vairo ir, savaime suprantamą, didesnį vairavimo malonumą. Dėl to jos gavo sustiprintą diržą, naudotą Pilot Super Sport technologijos, kuris joms garantuoja didesnį atsparumą ir padangos lietimosi su kelio danga plotą. Gumos mišinys ir protektorius suteikia galimybę suderinti visą sportiškumą ir daugiavalentiškumą, ko galima tikėtis iš šio tipo padangų.

Be to, Michelin praneša, kad padangos progresuoja visose srityse (PS3 atžvilgiu) tačiau nenurodo tikslių pasiekimų.

Siūlomos jau dabar

Dabar siūlomos Michelin Pilot Sport 4 yra 19 dydžių, nuo 17 iki 18 colių. Kitų dydžių padangos bus parduodamos 2016 ir 2017 metų bėgyje. Tačiau nebus 15 ir 16 colių padangų, dydžių, dėl kurių Pilot Sport 3 tebeliks aktualios.

Michelin Pilot Sport 4Nuotraukos © : Michelin