Naujos padangos: gamintojų naujienos - „Nokian WR SUV 3“: aukštos kokybės žieminės padangos kompaktiškiems visureigiams

„Nokian WR SUV 3“: aukštos kokybės žieminės padangos kompaktiškiems visureigiams

Naujos padangos Paskelbta 2013-05-28

„Nokian“ ir toliau atnaujina savo žieminių padangų asortimentą. Pristatęs šiaurės šalims skirtų padangų liniją „Hakkapeliitta“, gamintojas iš Suomijos sukūrė trečiosios kartos WR SUV – klasikines žiemines padangas įvairaus dydžio SUV automobiliams. Stipriosios šių padangų savybės: stabilumas kelyje ir neprilygstamas sukibimas su bet kokia kelio danga žiemą: sausa, šlapia, padengta pažliugusiu ar šviežiu sniegu, ledu ir kt.

Nokian WR SUV3:aukštos kokybės žieminės padangos SUV automobilia Nokian WR SUV 3: aukštos kokybės žieminės padangos SUV automobiliams - Nuotraukos © : Nokian

Naujosios WR SUV 3 Nokian  yra skirtos SUV savininkams, norintiems įsigyti aukštos kokybės žiemines padangas ir saugiai važiuoti žiemą bet kokiomis oro sąlygomis. Šiaurės šalims skirtų padangų specialistas ypač daug dėmesio skyrė išskirtinei padangų sukibimo su sniegu ir pažliugusiu sniegu kokybei, manevringumui ir stabilumui, išliekančiam net važiuojant dideliu greičiu, taip pat atsparumui akvaplaningui. 

 

 

 

Stabilumas ant bet kokios kelio dangos

Nokian WR SUV 3 profilisNuotraukos © : Nokian

Pasinaudojęs naujausiomis technologijomis žieminių padangų kūrimo srityje, Nokian WR SUV 3 didžiuojasi nepriekaištingu stabilumu važiuojant bet kokiu keliu: apsnigtu, šlapiu ar sausu. Išbandęs padangas skirtinguose Europos regionuose, tarp kurių – ir žymusis „Nokian d’Ivalo“ bandymų centras Laponijoje , „Nokian“ WR SUV 3 turi simetrišką kryptinį profilį, dėl kurio padangos yra itin manevringos. Be to, standus išilginis centrinis kanalas suteikia akivaizdaus stabilumo važiuojant bet kokiu keliu, ypač dideliu greičiu. Naujasis profilis taip pat leidžia tiksliai ir lengvai stabdyti, o tai padeda sumažinti degalų sąnaudas.

Gilūs šoniniai grioveliai, sujungti dviem centriniais grioveliais, efektyviai pašalina vandenį, todėl sumažėja akvaplaningo pavojus važiuojant tiek apsnigtu, tiek šlapiu keliu.

Centrinio kanalo ir išilginių kanalų šonuose išdėstyti blokelių stabilizatoriai padidina padangų standumą ir pagerina jų manevringumą bei stabilumą važiuojant sausu keliu.

Nokian WR SUV 3 Lock SlipeNuotraukos © : Nokian
Trimačių lamelių sistema Lock Slipe (kuri gali būti verčiama „lamelės-užraktai“), besitęsiančios nuo vieno peties iki kito, užtikrina puikų manevringumą posūkiuose. Panaudojus integruotą užblokavimo mechanizmą, sistema padeda protektoriaus blokeliui atidarydama lameles. Privalumai: padidėja padangos patvarumas ir pasipriešinimas dilimui.

 


Sukibimas su apsnigtu keliu

Nokian WR SUV 3 – skersiniai grioveliaiNuotraukos © : Nokian

Žieminių padangų Nokian WR SUV 3 blokeliai buvo optimizuoti, siekiant geresnio sukibimo, ypač su šviežiu sniegu. Didelis lamelių skaičius perima estafetę lietingomis dienomis. Padangos itin greitai reaguoja ir stebina manevringumu, nes išlaikoma gera pusiausvyra tarp šoninio ir išilginio sukibimo. Todėl šių padangų sukibimo savybės ant apsnigto ar sauso kelio, posūkiuose ar manevruojant, net važiuojant dideliu greičiui, yra geresnės nei jų pirmtakių Nokian WR G2 SUV .

Gumos mišinys sukurtas taip, kad prisitaikytų prie besikeičiančių oro sąlygų ir didelio greičio. Didesnis silicio kiekis optimizuoja padangų sukibimą su šlapiu keliu. Mišinyje taip pat yra rapsų aliejaus, padidinančio padangų atsparumą dilimui bei sustiprinančio sukibimą su ledu bei sniegu. Tokiu būdu padangos išsaugo didesnį patvarumą, bet nepraranda eksploatacinių savybių efektyvumo.

Pagal Europos ženklinimą padangos Nokian WR SUV 3 gavo B įvertinimą už degalų ekonomiją ir C už sukibimą su šlapiu keliu (šie vertinimai gali keistis priklausomai nuo padangų dydžio).

 

Indikatoriai, palengvinantys padangų stebėjimą

Nokian įterpė kelis padangų dėvėjimosi indikatorius. Pirmasis – tai skaitmenys ant centrinės juostos, milimetrų tikslumu rodantys padangų profilio gylį. Šie skaičiai padangai dylant pamažu išnyksta. Antrasis indikatorius, patentuotas „Nokian“, yra snaigės formos. Jis taip pat integruotas į centrinę juostą ir yra matomas, kol profilio gylis siekia 4 mm. Viršijus šį limitą, indikatorius išnyksta, įspėdamas, kad padanga tinkamai nebeapsaugo nuo akvaplaningo ir todėl būtina ją keisti.

Nokian WR SUV 3 informacija apie slėgį ir montavimąNuotraukos © : Nokian

„Nokian“ taip pat ant padangos šono pateikė informaciją apie padangos slėgį ir nurodė montavimo kryptį.

 

 

 

 

Įsigijimas

37 dydžių, 15– 17 colių padangas „Nokian WR SUV 3“, skirtas įvairaus dydžio SUV automobiliams, bus galima įsigyti 2013 metų rudenį. Atkreipkite dėmesį, kad daugumą padangų bus galima įsigyti su sustiprintos apkrovos indeksu.