Naujos padangos: gamintojų naujienos - „Nokian WR C3“: žieminės padangos, skirtos transportiniams automobiliams

„Nokian WR C3“: žieminės padangos, skirtos transportiniams automobiliams

Naujos padangos Paskelbta 2015-03-30 Julien

„Nokian“ parduoda naujas padangas WR C3, sukurtas transportiniams automobiliams. Kaip ir visi Suomijos gamintojo žiemos gaminiai, šis taip pasižymi nepriekaištingu efektyvumu.

„Nokian WR C3“ transportiniams automobiliams Naujosios „Nokian WR C3“ yra ypač efektyvios žieminės padangos, skirtos transportiniams automobiliams - Nuotraukos © : Nokian Tyres

WR C3 yra išskirtinė Nokian asortimento naujovė. Transportiniams automobiliams sukurtos padangos pritaikytos šios kategorijos transporto priemonių specifiniam važiavimui.

Jų gamyboje panaudotos technologijos, naudojamos gaminant klasikines automobilių padangas. Taip pat apgalvoti visi elementai, kad būtų pagerintas važiavimo komfortas, taip pat pagerintas energijos našumas ir sumažintos degalų sąnaudas.

Transporto specialistams skirtos padangos sukurtos taip, kad užtikrintų saugumą visomis aplinkybėmis.

„Nokian WR C3“ – žieminės padangos transportiniams automobiliamsNuotraukos © : Nokian Tyres

Kryptinis protektoriaus raštas pagerina sukibimą ir reakciją važiuojant bet kokia kelio danga, ypač per sniegą ir purvą. Tarsi siurbliai veikiančios lamelės sustiprina sukibimą su šlapiu keliu, o blokeliai sukurti taip, kad padanga dėvėtųsi tolygiai.
Gumos mišinyje panaudotas didelis kiekis natūralaus kaučiuko padeda užtikrinti gerą sukibimą važiuojant žiemos sąlygomis ir didelį atsparumą plyšimui.

Taip pat panaudotas dvigubas radialinis karkasas iš plieno, todėl padangos pritaikytos intensyviam naudojimui ir didelei apkrovai.

WR C3 bus parduodamos 2015 metų rudenį, 22 matmenų nuo 14 iki 17 colių.

„Nokian“ padangos WR C3 nuotraukos mūsų albume „Flickr“: