Naujos padangos: gamintojų naujienos - „Nokian Weatherproof“: naujas padangų, skirtų visiems sezonams, standartas?

„Nokian Weatherproof“: naujas padangų, skirtų visiems sezonams, standartas?

Naujos padangos Paskelbta 2015-04-20 Julien

Visiems sezonams skirtų padangų rinkoje vyksta sujudimas, kuriame dalyvauja „Nokian“. Suomijos gamintojo naujiena „Weatherproof“ žada aukštą saugumo lygį visomis aplinkybėmis. Taip teigia gamintojas.

„Nokian Weatherproof Ivalo“ „Nokian Weatherproof“ pasižymi žieminių padangų savybėmis - Nuotraukos © : Nokian

Ši naujiena neprasprūdo pro akylų stebėtojų akis. Padangų visiems sezonams segmentas yra pakankamai nauja sritis. Ši gaminių kategorija, kurios kai kurie gamintojai kažkada vengė, galų gale sulaukė pripažinimo: Pirelli Cinturato All Season, Firestone Multiseason yra vienos iš naujausių žieminių padangų giminaičių, o Michelin CrossClimate pristatomos kaip vasarinės padangos... pritaikytos žiemai!

Nieko nuostabaus, kad gamintojas, prisistatantis kaip žieminių padangų specialistas, „Weatherproof“ laiko žieminių gaminių išvestiniu produktu.

„Nokian Weatherproof“ Nuotraukos © : Nokian

Novatoriški techniniai sprendimai

„Weatherproof“ gamyboje panaudoti naujųjų WR D4 struktūriniai karkaso elementai. V formos protektoriuje išdėstyti dideli segmentai, skirti sniegui sulaikyti, o perforuoti pečiai geriau šalina vandenį.
Pasak Nokian, guma su dvigubu silicio kiekiu yra vienas iš pagrindinių universalumo elementų, todėl padangos yra efektyvios ir vasarą, ir žiemą.
Padangos iš dalies buvo sukurtos šiaurinėje Ivalo trasoje, kur mes ir turėjome progą su jomis susipažinti. Taip pat jos buvo tobulinamos lenktynių trasose Vokietijoje ir Ispanijoje. Visi šie metodai atspindi gamintojo norą pasiūlyti universalų produktą, pritaikytą sezoniniams oro pokyčiams.
Pirmieji atlikti bandymai parodė neabejotiną konkurencingumą konkurentų atžvilgiu. Netrukus apie viską papasakosime išsamiau.

„Nokian Weatherproof“ ant šlapio kelioNuotraukos © : Nokian

Kam? Kodėl?

Nors Weatherproof turi 3PMSF ženklą, patvirtinantį savybes važiuojant žiemos sąlygomis, jos neturėtų būti laikomos žieminėmis. Kaip ir visos padangos, skirtos visiems sezonams, šios tinka vairuotojams, važinėjantiems įvairiomis sąlygomis (kai sausa, lyja, per purvą) ir kartais susiduriantiems su sniegu. Jei per sniegą tenka važinėti dažniau, reikėtų rinktis kalnų arba šiaurės šalims skirtas padangas.

Centrinės Europos šalims skirtas padangas bus galima įsigyti nuo 13 iki 18 colių lengviesiems automobiliams, nuo 16 iki 18 – visureigiams ir nuo 14 iki 16 colių – transportiniams automobiliams.

Planuojama, kad padangos prekyboje pasirodys 2015 metų rudenį.


„Weatherproof“ nuotraukos „Flickr“ albume: