Naujos padangos: gamintojų naujienos - „Nokian Line“ ir „zLine SUV“: „rezulteo“ bandymas

„Nokian Line“ ir „zLine SUV“: „rezulteo“ bandymas

Naujos padangos Paskelbta 2014-09-23 Edgaras

„Nokian“ paprastai buvo priskiriamos žieminių ir šiaurės šalims skirtų padangų specialistų kategorijai. Pastaraisiais metais suomių gamintojas stengiasi įrodyti, kad jo vasarinių padangų gama yra tokia pat efektyvi. Mums buvo suteikta proga tai patikrinti išbandant dvi naujoves: „Line“ „zLine SUV“.

„Nokian“ padangų bandymas miške „Rezulteo“ Suomijos miškuose išbandė „Nokian“ vasarinių padangų universalumą - Nuotraukos © : Nokian

Nokian  atnaujina visureigiams ir SUV automobiliams skirtų  padangų gamą. 2015 metais ją papildys Rotiiva AT, Rotiiva HT, Line SUV ir zLine SUV. Du pastarieji produktai gali būti parduodami didesniais kiekiais, nes „Line“ yra skirti mažiems ir vidutiniams visureigiams, o „zLine“ – didžiausiems visureigiams.

 

„Line SUV“: programos universalumas

Universalumu pasižyminčios padangos „Nokian Line SUV“ skirtos automobilių vairuotojams, ieškantiems saugaus ir patvaraus produkto. Skirtos Toyota Rav 4 ar BMW X1 tipo automobiliams (galimas dydis – nuo 15 iki 18 colių), jos buvo sukurtos važiuoti skirtingais keliais, pavyzdžiui, miestų gatvėmis ir prastais užmiesčio keliais.

Specifinės gamybos metu daugiausia pastangų sutelkta į „Line SUV“ karkasą ir struktūrą. Ypatingas dėmesys skiriamas padangos atsparumui, įskaitant aramido pluoštu sustiprintas sieneles. Taip pat siekta pagerinti patvarumą, tikslumą ir reakciją

SUV automobiliams skirtų „Nokian“ padangų bandymasNuotraukos © : Nokian

Protektorius buvo sukurtas siekiant efektyviau šalinti vandenį („Aqua Groove“ technologija) ir nedidelius akmenėlius, gumos mišinio dėka sukuriamas geras pasipriešinimas riedėjimui. 

 

„zLine SUV“: atsparumas ir efektyvumas

„zLine“ yra logiškas „Line“ tęsinys. Dideliems visureigiams (galima įsigyti 17 – 22 colių dydžio) skirtos padangos akivaizdžiai sukurtos siekiant važiavimo malonumo ir efektyvumo.

„zLine“ pagamintos naudojant tuos pačius technologinius sprendimus, kurie buvo taikomi „Line“ atliekant papildomus pritaikymus, susijusius su sportiškesnėmis savybėmis.
Todėl sustiprintos šoninės sienelės, siekiant padidinti apsaugą nuo smūgių ir įbrėžimų, su kuo dažnai susiduria visureigių padangos. „Line“ ir „zLine“ šoninėse sienelėse esantis aramidas taip pat naudojamas gaminant neperšaunamas liemenes. Žadamas neįtikėtinas atsparumas...

„Nokian Line“ profilisNuotraukos © : Nokian
Šis pasirinkimas taip pat užtikrina kryptinę galią, „zLine“ tikslumą ir puikiai papildo padangų struktūrą.

Standus petys integruotas į sustiprintus protektoriaus blokus ir tokiu būdu pagerintas sukibimas bet kokiomis važiavimo sąlygomis nepamirštant saugumo aspekto, ypač važiuojant šlapiu keliu.

„zLine“ su specialiai paruoštu gumos mišiniu pasižymi ir patvarumu bei energijos vartojimo efektyvumu

 

Bandymas Suomijos keliuose

Išbandyti dvi naująsias padangasNokian buvome pakviesti į Helsinkio apylinkes.

Pirmiausia mes išbandome labiau sportines padangaszLine“. Bandymas prasideda keliais posūkiais vingiuotame ir kalvotame kelyje, reikalaujančiame staigių manevrų zonose su itin prastu sukibimu. Važiuojant tokiomis sąlygomis padangos parodo didelį tikslumą, puikiai atlaikydamos išbandymą. Daugybė posūkių ir kintantis reljefas leidžia įvertinti padangų, kurios mums pasirodė šiek tiek triukšmingos važiuojant itin sportiniu stiliumi, sukibimą ir gerą reakciją.

„Nokian“ padangų bandymas trasojeNuotraukos © : Nokian

„Line“ padangų bandymo metu buvo siekiama įrodyti jų universalumą, pakaitomis važiuojant greitkeliais, mažesnės reikšmės keliais, taip pat gruntiniais keliais Suomijos miškuose. Bandymas sudarė bendrą teigiamą įspūdį, tačiau važiavimas truko per trumpai, kad būtų galima įvertinti padangas sudėtingesnėmis sąlygomis.

„Nokian“ bandymas miškeNuotraukos © : Nokian

„Nokian“ dar kartą mums patvirtino savo sąmoningą norą supurtyti aukščiausios klasės padangų gamintojų hierarchiją. Ir mes galime patvirtinti, kad suomių gamintojas naudoja technologines priemones, kurių dėka gali pasiūlyti aukštus kokybės standartus atitinkančius produktus. Palaukime pirmųjų bandymų rezultatų, kad įvertintume, ar šios ambicingos padangos tesės savo pažadus.