Naujos padangos: gamintojų naujienos - Netrukus pasirodysiančios Dunlop Sport Maxx RT2

Netrukus pasirodysiančios Dunlop Sport Maxx RT2

Naujos padangos Paskelbta 2016-03-18 Julien Taillandier

Sportinių padangų segmente, Dunlop Sport Maxx RT ypač garsėja eksploatacinėmis savybėmis ant sauso asfalto. Antra vardo dalis jau esantis rinkoje turėtu padaryti dar geriau.

Sport Maxx RT2: Dunlop padangos Ultra Haute Performance Dunlop keičia savo „RT“ Ultra Haute Performance padangas į Sport Maxx RT2, kilusias tiesiai iš varžybų pasaulio. - Nuotraukos © : Dunlop 2016

Po Pilot Sport 4, Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3, Continental Sport Contact 6, dabar Dunlop eilė pakeisti savo žymiausias Ultra Haute Performance padangas.

„RT“ yra padangos, gerai žinomos sportinių automobilių mėgėjų. Sukurtos būti tiksliomis, tvirtomis padangomis, jos nėra produktas atliekantis daugiausiai funkcijų, bet sporte jos lieka nepriekaištingos.

Šios padangos, kurias mes turėjome progą išbandyti jų pristatyme, mus sužavėjo savo tikslumu ir galima dinamika. Po 4 metų gero ir ištikimo tarnavimo, jas pakeičiančios Sport Maxx RT2 atvyksta pas perpardavinėtojus.

Dunlop Sport Maxx RT2 Nuotraukos © : Dunlop 2016

Šis naujas rinkos dalyvis praneša esantis geriausias savo technologijoje kilusioje tiesiai iš varžybų ir būtent iš 24 Valandų Nurburgring. Dunlop pažada, kad jos turės daugiau veiksmingumo ir vairavimo malonumo.

Faktas, kad jos buvo pasirinktos būti pirminėmis Radical RXC Turbo padangomis, vienos kokybiškiausių planetos turistinių transporto priemonių, tikrai nėra atsitiktinumas.

Visai netrukus susitikimas adresu www.rezulteo-padangos.lt pilnam Sport Maxx RT2 bandymui.