Naujos padangos: gamintojų naujienos - „Michelin“ pristato ekstremaliausias savo gamos padangas „Pilot Sport Cup 2“

„Michelin“ pristato ekstremaliausias savo gamos padangas „Pilot Sport Cup 2“

Naujos padangos Paskelbta 2013-09-25 Andrius

„Michelin“ 2013 metų parodoje Frankfurte pristatė savo „Pilot Sport Cup 2“. Tai – agresyviausias gamos produktas, jos jau sumontuotos ant „Porsche 918 Spyder“ ir „Ferrari 458 Speciale“ automobilių.

Michelin Pilot Sport Cup 2 „Michelin“ pristato naująsias dinamiškas ir efektyvias padangas „Pilot Sport Cup 2“ sportiniams automobiliams. - Nuotraukos © : All rights reserved

Geriausios „Michelin“ sportinės padangos?

sportinės „Michelin Pilot Sport Cup 2“ Nuotraukos © : All rights reserved

Ar pamenate, kas įvyko prieš keletą mėnesių? „Mercedes“ pristatė „SLS AMG Black Series“, ekstremalų sportinį automobilį. Su 630 arklio galių varikliu ir griežta išvaizda, tai yra pirmasis automobilis, važiuojantis Michelin Pilot Sport Cup 2 padangomis. Prieš kelias dienas Michelin galų gale oficialiai pristatė savo naująsias padangas, kurios vadinamos efektyviausiomis visoje sportinių padangų gamintojo iš Prancūzijos gamoje. Su šiomis padangomis Frankfurte jau randame Ferrari 458 modelį „Speciale“ ir taip pat itin kokybišką Porsche „918 Spyder“ automobilį.

„Michelin“ jau pakėlė kartelę: „Pilot Sport Cup 2“ – radikalus produktas, kuris yra sportinių padangų gamos viršūnėje.  Šioje gamoje jos tapo orientaciniu tašku, nors oficialiai lieka patvirtintos kaip kelių padangos, kaip ir Pirelli Corsa Trofeo R.

 

Technologinė plėtra

Michelin Pilot Sport Cup 2 gumaNuotraukos © : All rights reserved

Kaip mums teigė Dominique Aimon, „Michelin“ mokslinių tyrimų ir technikos ryšių vadovas, „Pilot Sport Cup 2“ sukurtos pagal jau pažįstamas technologijas, kurios buvo naudojamos gaminant ir kitas aukštos kokybės „Michelin“ padangas, pvz., aramidinis diržas arba dviejų skirtingų gumų protektoriaus išorinėje ir vidinėje dalyje mišinys. Anksčiau sukurtos technologijos buvo patobulintos kuriant šias naujas padangas.

Tačiau panaudoti ir nauji techniniai sprendimai, ypač apatinėje padangos dalyje, kuri yra 10 % platesnė, siekiant padidinti jų tvirtumą ir pagerinti vairo pajutimą. Taip pat atkreipiamas dėmesys į „Track Variable Contact Patch 3.0“ procesą, kuriuo siekiama užtikrinti padangos kontaktinių zonų homogeniškumą veikiant stipriai įtampai.

 

Didesnis efektyvumas

Lenktyninės „Michelin Pilot Sport Cup 2“ Nuotraukos © : All rights reserved

Garantuojamą išskirtinį efektyvumą galima patikrinti nepaprastu chronometru, kuris didžiojoje Nürburgring  lenktynių trasoje važiuojant „Porsche 918 Spyder“ nustatė 6 minutes ir 57 sekundes: tai – absoliutus serijinio automobilio rekordas.

 

Galimybė įsigyti

„Pilot Sport Cup 2“ jau yra pirmojo montavimo (išskirtinio) padangos ant Mercedes SLS AMG „Black Series“, „Ferrari 458 Speciale“ ir „Porsche 918 Spyder“ automobilių. Netrukus jos turėtų atsirasti ir ant kitų ekstremalių sportinių modelių ir, žinoma, 2014 metų pradžioje šių įvairių dydžių padangų bus galima įsigyti padangų rinkoje.