Naujos padangos: gamintojų naujienos - „Michelin Primacy 3“: svarbiausia - saugumas

„Michelin Primacy 3“: svarbiausia - saugumas

Naujos padangos Paskelbta 2012-01-06

Su naujosiomis „Primacy 3“ padangomis „Michelin“ ketina pasiūlyti naują standartą aukštos klasės padangų srityje. Koks jų pranašumas? Visų pirma, saugumas ir kokybė kuri, remiantis gamintoju, lenkia konkurentus. Taip pat mažesnė rida ir sumažintos kuro sąnaudos. Prekyboje pasirodys 2012 metų vasarį.

Padangų „Michelin Primacy HP“ įpėdinės, vienos mėgstamiausių automobilių gamintojų padangos „Michelin Primacy 3, skirtos sedanams ir greitkeliais važiuojantiems automobiliams. 

Pradėtos gaminti 2006 metais, padangos Michelin Primacy HP greitai tapo vienomis mėgstamiausių aukštos kokybės padangų tarp automobilių gamintojų. Jos gavo apie 200 oficialių gamyklinių padangų sertifikatų.

Pristačiusi padangas „Primacy 3“, Michelin praskelbė, kad ji dar labiau pagerino savo padangų kokybę saugumo srityje, kad ir kokios būtų sąlygos, su kuriomis susiduriama: sausa ar šlapia kelio danga, tiesus ar vingiuotas kelias.

Nuolat besirūpindamas dėl rezultatų pusiausvyros, gamintojas pasistengė, kad vartotojo išlaidos būtų kaip įmanoma labiau ekonomiškos. Todėl Michelin padidino padangų „Primacy 3“ ridą ir prisidėjo prie mažesnių automobilio kuro sąnaudų. „Michelin“ mano, kad per visą padangų naudojimo laiką galima sutaupyti 70 litrų kuro.

„Puissance 3“ saugumas

Remiantis dviejų nepriklausomų kontrolės institucijų Tüv Süd Automotive ir Idiada atliktais bandymais, padangos „Michelin Primacy 3“ yra pranašesnės už savo konkurentus šiose srityse:

> Stabdymas sausa kelio danga. Norint, kad sustotų 100 km/val. važiuojantis automobilis, „Michelin Primacy 3“ stabdymo kelias yra 2,20 metrų trumpesnis nei konkurentų.

> Stabdymas šlapia kelio danga. Norint, kad sustotų 80 km/val. važiuojantis automobilis, „Michelin Primacy 3“ stabdymo kelias yra 1,50 metro trumpesnis nei konkurentų.

> Posūkiai važiuojant šlapia kelio danga. Važiuojant 90 km/val. greičiu, „Michelin Primacy 3“ siūlo papildomą 3 km/val. sukibimą, važiuojant didesniu greičiu, palyginti su konkurentais.

„Michelin Primacy 3“ konkurentai

BridgestoneTuranza ER300 Ecopia
ContinentalContiPremiumContact 2
PirelliCinturato P7
DunlopSP Sport 01
GoodyearEfficient Grip