Naujos padangos: gamintojų naujienos - Michelin Pilot Sport 4 pristatyta Frankfurte

Michelin Pilot Sport 4 pristatyta Frankfurte

Naujos padangos Paskelbta 2015-09-21 Julien Taillandier

2015 Frankfurto parodoje, Michelin gamintojas pristato savo naujas sportines padangas: Pilot Sport 4. Labai lauktos padangos turės atlaikyti aštrią konkurenciją.

Michelin Pilot Sport 4, sportinės padangos Pagaliau Frankfurto salone pristatytos ilgai lauktos naujos vasarinės ir sportinės Michelin padangos : Pilot Sport 4 - Nuotraukos © : Michelin

Sportinių padangų segmentas rungtyniauja intensyviai, nors Continental jau pradėjo pardavinėti SportContact 6,  Michelin šiuo metu Frankfurto parodoje pristato naujausią Pilot Sport asortimento gaminį .

Pilot Sport asortimentui naudos atneša labai gera reputacija, ypač itin daug funkcijų atliekanti jo versija kurią iki tol palaikė Pilot Sport 3. Padangos rinkoje yra nuo 2010.

Kad būtų užtikrinta kaita,  PS4  eina toliau už savo pirmtakus ir siūlo  žymų progresą įvairiose srityse,  ypatingai dėka rungtyniavime įgytos Michelin patirties. 

 

Vairavimo malonumas

 Pilot Sport 4 logiškai daugiausia dėmesio skiria vairavimo pojūčiams ir tikram efektyvumui. Dėl to, jų struktūra turi  itin tvirtą diržą sumažinantį deformacijas ir atitinkamai  pagerinantį vairavimo tikslumą, reaktyvumą ir žinomatobulą sukibimą.

Michelin Pilot Sport 4 protektoriusNuotraukos © : Michelin

Dėmesys saugumui

PS4 padangos, skirtos  keleivinėms transporto priemonėms. Taigi jos yra įpareigotos pasiūlyti  aukštą saugumo lygį bet kokiomis oro sąlygomis. Jų gumos mišinys buvo orientuotas į šią sritį, kaip protektorius su plačiais grioveliais suteikiantis galimybę efektyviai pašalinti vandenį

Šis trumpas pristatymas mums nesuteikė galimybės daugiau sužinoti apie šias naujas Michelin padangas. Mes tikimės, kad netrukus galėsime jas palyginti su aukštos klasės segmento nuorodomis, tam kad realiai galėtume įvertinti jų pajėgumą. Lažinamės, kad jos bus efektyvios.

 

Pasiūla

Pilot Sport 4 bus rinkoje nuo 2016 sausio mėn., pirmiausia tik 17 ir 18 colių. Nauji dydžiai, ypatingai 19 colių, rinkoje bus vėliau.

Michelin Pilot Sport 4 drėgnu oruNuotraukos © : Michelin