Naujos padangos: gamintojų naujienos - Michelin Pilot Alpin 4: aukštos kokybės žieminės padangos sedanams ir sportiniams kupė

Michelin Pilot Alpin 4: aukštos kokybės žieminės padangos sedanams ir sportiniams kupė

Naujos padangos Paskelbta 2012-12-03

Naujos žieminės sportinės „Michelin“ padangos „Pilot Alpin 4“ pasižymi didesniu saugumu, geresne kontrole ir manevringumu. Visiškai atnaujintas protektorius, trimatės lamelės, naujas gumos mišinys: gamintojas panaudojo visas savo žinias, kad pasiūlytų aukščiausią kokybę. Mes turėjome progą išbandyti šias padangas apledėjusiame kelyje Latvijoje, važiuodami „Porsche 911“ ir „Mercedes E 63 AMG“ automobiliais.

Pneu Michelin Pilot Alpin 4 Nuotraukos © : Michelin

Padangų Pilot Alpin 3 įpėdinės Pilot Alpin 4 yra aukštos kokybės žieminės padangos, kurios priklauso Michelin sportinių padangų linijai. Jos tinka galingus variklius turintiems sedanams ir sportiniams kupė, kuriems reikia nepriekaištingo sukibimo važiuojant bet kokia kelio danga: sausa, šlapia, apsnigta ar apledėjusia.

Saugumas visais sezonais
„Pilot Alpin 4“ siūlo aukštesnę kokybę šiose srityse:

  • Saugumas: stabdymas, sukibimas posūkiuose.
  • Sukibimas: sukibimas su slidžiais paviršiais.
  • Kontrolė: eismo juostos keitimas, efektyvus važiavimas bet kokiu paviršiumi.
  • Nepamirštant ilgaamžiškumo – nuo seno stabilios „Michelin“ savybės.

Šios savybės atitinka automobilių savininkų lūkesčius, kuriuos „Michelin“ išsiaiškino apklaususi daugiau nei 4 000 automobilių vairuotojų Vokietijoje, Prancūzijoje, Rusijoje, Švedijoje ir Kanadoje. Jos taip pat atitinka automobilių gamintojų, kurių vertinimo skalės pirmoje vietoje yra saugumas, reikalavimus.

„Michelin Pilot Alpin 4“ ypatybės
Naujų padangų savybes „Michelin“ patikėjo nepriklausomai organizacijai TÜV SÜD. Bandymai atlikti su 2011 m. lapkritį Europos rinkoje pirktomis padangomis, kurių matmenys 245/40 R 18 V. Štai pagrindinės išvados:

Saugumas. Padangų „Michelin Pilot Alpin 4“ stabdymo kelias yra 2 metrais trumpesnis nei pagrindinių konkurentų, stabdant šlapia kelio danga (vidutiniškai, visiškai sustabdant 80 km/val. greičiu važiuojantį automobilį).

Kontrolė. „Pilot Alpin 4“ siūlo geriausią sukibimą posūkiuose važiuojant apsnigta ir šlapia kelio danga, palyginti su pagrindiniais konkurentais.

Sukibimas. „Pilot Alpin 4“ siūlo geresnį sukibimą su apsnigta ir apledėjusia kelio danga, palyginti su pagrindiniais konkurentais.

„Michelin Pilot Alpin 4“ konkurentai

ContinentalContiSportContact TS 830 P
DunlopSP Winter Sport 4D
PirelliWinter 210 Sottozero Serie II
GoodyearUltraGrip Performance 2

Daugiau informacijos:

    Specialus kryptinis „Porsche“ protektorius

    Michelin Pilot Alpin 4 Porsche automobiliuiNuotraukos © :

    „Michelin Pilot Alpin A4“ padangos turi asimetrišką profilį, tinkantį daugumai automobilių markių. Porsche markės automobiliams sukurta kryptinio profilio versija. Šios padangos, sukurtos bendradarbiaujant su Vokietijos gamintojais, yra 19 ir 20 colių dydžio. Jos skirta automobiliams su galiniais varomaisiais ratais.