Naujos padangos: gamintojų naujienos - „Michelin Latitude X-Ice North 2“: dygliuotos žieminės padangos visureigiams

„Michelin Latitude X-Ice North 2“: dygliuotos žieminės padangos visureigiams

Naujos padangos Paskelbta 2012-01-06

Mažiau dygliuotos, bet efektyvesnės: tai „Michelin“ žieminės padangos, skirtos važiuoti ekstremaliomis žiemos sąlygomis. Protektoriaus raštas, lamelės, dygliai – gamintojas viską numatė, kad pasiūlytų dar efektyvesnes padangas važiuojant apsnigta ir apledėjusia kelio danga.

Michelin Latitude X-Ice North 2 : nauja dygliuota padanga Nuotraukos © : rezulteo

Visureigiams skirtos dygliuotos šiaurės šalių padangos Michelin Latitude X-Ice North 2, pritaikytos važiuoti Europos ir Rusijos šiaurinėje dalyje. Padangos yra atsparios važiuoti atšiauriausioms klimato sąlygoms.

Šiuose regionuose pagrindinė problema yra keliai, kurie žiemą gali labai skirtis, priklausomai nuo vietos ir paros laiko. Sukibimas su sniegu ryte skiriasi nuo sukibimo vakare, kaip ir sukibimas esant –20 °C ir –5 °C temperatūrai. Todėl gamintojui svarbiausia ir sudėtingiausia užduotis – pasiūlyti padangas, kurios prisitaikytų prie vietovės pokyčių.

Perspektyvūs rezultatai

Palyginti su pirmtakėmis, padangos „Michelin Latitude X-Ice North 2“ pasižymi efektyvesniu stabdymu apledėjusia ir apsnigta kelio danga, geresniu sukibimu įsibėgėjant ir mažesniu poveikiu aplinkai.

Dygliuotos Michelin Latitude X-Ice North 2 padangosNuotraukos © :

> Sustiprintas stabdymas

„Michelin Latitude X-Ice North 2“ stabdymo kelias apledėjusia ir apsnigta kelio danga buvo pagerintas vidutiniškai 6 %. Tokį rezultatą lėmė optimalus dyglių išdėstymas tarp padangos pečių ir centrinės protektoriaus dalies.

> Geriausias sukibimas įsibėgėjant apsnigta kelio danga 

Dėl naujo protektoriaus rašto ir tankesnių lamelių „Michelin Latitude X-Ice North 2“ 15 % pagerino sukibimą įsibėgėjant apsnigta kelio danga ir 10 % šoninį sukibimą.

> Mažesnis poveikis aplinkai

5 % sumažinus dyglių skaičių, „Michelin Latitude X-Ice North 2“ jau atitinka būsimus aplinkosaugos standartus, kurie Suomijoje ir Švedijoje įsigalios 2013 metais.

„Green X“ ženklas rodo, kad padangos padeda sumažinti kuro sąnaudas. Jų pasipriešinimas riedėjimui buvo sumažintas 8 %, tam įtakos turėjo ir gumos mišinyje naudojamas silicis.

Technologija, sukurta remiantis šiaurės šalyse vykstančių ralių patirtimi.

Tam, kad būtų pasiekti tokie rezultatai, padangos „Michelin Latitude X-Ice North 2“ pasižymi novatoriškumu: aktyvus protektorius, sustiprintas rėmas, didesnis lamelių tankumas, aktyvūs pečiai, nauja dyglių sistema ir pan.

„Michelin Latitude X-Ice North 2“ konkurentai

BridgestoneIceCruiser 7000
ContinentalContiWinterViking 2
Nokian Hakkapeliitta 7
KleberKapnor 5
GoodyearUltraGrip 500