Naujos padangos: gamintojų naujienos - Michelin Latitude Alpin 2: žieminės padangos aukštos klasės visureigiams

Michelin Latitude Alpin 2: žieminės padangos aukštos klasės visureigiams

Naujos padangos Paskelbta 2013-01-22

Pristatytos kartu su „Pilot Alpin 4“, „Michelin Latitude Alpin 2“ yra žieminės padangos, skirtos visureigiams ir aukštos klasės SUV automobiliams. Panaudojus tokias pat gamybos technologijas, šios padangos pasižymi manevringumu ir saugumu važiuojant bet kokiu paviršiumi. Mes turėjome progą jas išbandyti apsnigtame kelyje Latvijoje, Rygos apylinkėse, važiuodami puikiu automobiliu „Range Rover Evoque“.

Michelin Latitude Alpin 2 Nuotraukos © : Michelin

Garsiųjų, 2007 m. sukurtų padangų Latitude Alpin įpėdinės „Latitude Alpin 2 yra žieminės padangos, kurios tinka visureigiams ir aukštos klasės SUV automobiliams. Dėl patikimo efektyvumo bet kokiomis sąlygomis, bendro stiprumo ir atsparumo smūgiams jos puikia tinka šiai automobilių klasei.

Saugumas važiuojant bet kokiu keliu

„Latitude Alpin 2“ žada geresnę kokybę šiose srityse:

  • Saugumas: stabdymas, sukibimas posūkiuose.
  • Sukibimas: sukibimas su slidžiais paviršiais.
  • Kontrolė: eismo juostos keitimas, efektyvus važiavimas bet kokiu paviršiumi.
  • Nepamirštant ilgaamžiškumo – nuo seno stabilios „Michelin“ savybės.

Šios savybės atitinka automobilių savininkų lūkesčius, kuriuos „Michelin“ išsiaiškino apklaususi daugiau nei 4 000 automobilių vairuotojų Vokietijoje, Prancūzijoje, Rusijoje, Švedijoje ir Kanadoje. Jos taip pat atitinka automobilių gamintojų, kurių vertinimo skalės pirmoje vietoje yra saugumas, reikalavimus.

„Michelin Latitude Alpin 2“ ypatybės

Naujų padangų savybes „Michelin“ patikėjo nepriklausomai organizacijai TÜV SÜD. Bandymai atlikti su 2011 m. lapkritį Europos rinkoje pirktomis padangomis, kurių matmenys 235/65 R 17 H. Pagrindinės išvados:

Saugumas. Padangų „Michelin Latitude Alpin 2“ stabdymo kelias yra 2 metrais trumpesnis nei pagrindinių konkurentų, stabdant apsnigtame kelyje ir 4 metrais trumpesnis važiuojant apledėjusia kelio danga (vidutiniškai, visiškai sustabdant 50 km/val. greičiu važiuojantį automobilį).

Kontrolė. „Latitude Alpin 2“ siūlo geriausią sukibimą posūkiuose važiuojant apsnigta ir apledėjusia kelio danga, palyginti su pagrindiniais konkurentais.

Sukibimas. „Latitude Alpin 2“ siūlo geresnį sukibimą su apsnigta ir apledėjusia kelio danga, palyginti su pagrindiniais konkurentais.

Michelin Latitude Alpin konkurentai:

Daugiau informacijos:

Essai Michelin Latitude Alpin 2 sur Range Rover EvoqueNuotraukos © : Michelin