Naujos padangos: gamintojų naujienos - Michelin Latitude Alpin 2: technologija

Michelin Latitude Alpin 2: technologija

Naujos padangos Paskelbta 2013-01-22

Gaminant padangas „Michelin Latitude Alpin 2“ naudojamos tokios pat naujovės kaip padangų „Pilot Alpin 4“ gamyboje. Naudojama technologija „Ridge-n-Flex“ sujungia gerokai gilesnį protektorių („StabiliGrip“ lamelės) ir gumos mišinį, kuris išlieka lankstus žemoje temperatūroje (Helio Compound 3D).

Michelin Latitude Alpin 2 Nuotraukos © : Michelin

75 % daugiau lamelių

Protektoriaus raštas vaidina lemiamą vaidmenį padangų saugumui žiemą. „ Latitude Alpin“ sukurtos siekiant optimizuoti sukibimą ir stabdymą apsnigta ir apledėjusia kelio danga. Palyginti su pirmtakėmis, 40 % padidėjo briaunų ir 75 % – lamelių skaičius.

Kita nauja svarbi „Latitude Alpin“ savybė: Stabiligrip lamelės. Sukurtos trijose dimensijose, jos yra gilesnės nei įprastos lamelės ir išdėstytos skirtingais kampais. Taip siekiama sukurti optimalų sukibimą, kad ir koks būtų vairo pasukimo kampas. „StabiliGrip“ lamelės taip pat pašalina vandens plėvelę ir suteikia tvirtumo guminiams blokeliams.

Galiausiai, ištisinis centrinis kanalas leidžia optimaliai perduoti galingųjų visureigių sukimo momentą.

Helio Compound 3G mišinys

Gumos mišinys yra lemiantis faktorius padangų kokybei žiemą. Jos bus efektyvesnės, jei guma išliks lanksti žemoje temperatūroje. Norėdama pasiekti šį rezultatą, „Michelin“ sukūrė mišinį silicio ir saulėgrąžų aliejaus pagrindu, kurį pavadino „Helio Compound 3G“.

Daugiau informacijos: