Naujos padangos: gamintojų naujienos - „Kumho“ prustato „Solus HA3“ ir „WinterCraft WP51“

„Kumho“ prustato „Solus HA3“ ir „WinterCraft WP51“

Naujos padangos Paskelbta 2014-06-25 Edgaras

Gamintojas iš Korėjos „Kumho“ Esene vykusioje padangų parodoje pristatė du naujus gaminius, skirtus visiems sezonams ir žiemai.

„Kumho Solus HA31 Esene vykusioje padangų parodoje „Kumho“ pristatė du naujus gaminius: „Solus HA31“ visiems sezonams ir žiemines „WinterCraft WP51“ - Nuotraukos © : Kumho

„Solus HA31“ visiems sezonams

Kumho Solus HA31Nuotraukos © : Kumho
Padangų visiems sezonams kategorijoje naujosios „Solus HA31“ yra naujausias gamintojo iš Pietų Korėjos „Kumho“ gaminys. Padangos sukurtos siekiant kompromiso tarp eksploatacinių vasarinių padangų savybių ir pakankamo sukibimo lygio važiuojant per sniegą ar ledą, būdingo žieminėms padangoms. Gamintojas skelbia aplenkęs pirmtakes keliose srityse, pavyzdžiui, stabilumo šlapiame kelyje srityje: padangos turi optimizuotą profilį, kuriuo greičiau šalinamas vanduo. Taip pat sukibimo su sniegu srityje: pagerintos kai kurios padangų struktūros detalės. Taip pat sumažintos degalų sąnaudos ir patobulintas kryptinis stabilumas. Galima įsigyti daugiau nei 35 dydžių šios gamos padangų, nuo 13 iki 16 colių skersmens.

 

„WinterCraft WP51“ žiemai

„Kumho WinterCraft WP51“Nuotraukos © : Kumho
WinterCraft WP51 priklausoKumho žieminių padangų kategorijai. Naujasis gaminys pasižymi geresnėmis eksploatacinėmis savybėmis, palyginti su pirmtakėmis. Kaip įprasta, gamintojas pabrėžia naujųjų padangų progresą, palyginti su pirmtakėmis, tiek energijos vartojimo efektyvumo (degalų sąnaudų), tiek eksploatacinių savybių srityse, nepriklausomai nuo kelio dangos ir oro sąlygų. Patobulintas padangų profilis siūlo didesnį struktūrinį tvirtumą. Taip pat pagerintos vandens šalinimo savybės, o naujasis blokelių dizainas užtikrina geriausią šoninį standumą. 18 dydžių „WinterCraft WP51“ gamos padangos siūlomos nuo 14 iki 16 colių.