Naujos padangos: gamintojų naujienos - Kleber Citilander, universalios padangos skirtos SUV automobiliams

Kleber Citilander, universalios padangos skirtos SUV automobiliams

Naujos padangos Paskelbta 2015-09-30 Julien Taillandier

Kleber prekės ženklas su Citilander, vėl atsirado dėmesio centre kaip padangos, orientuotos į daugiavalentiškumą. Jos skirtos vairuotojams, naudojantiems padangas besikeičiančiomis sąlygomis.

Citilander, universalios padangos skirtos SUV automobiliams Kleber Citilander, universalios padangos skirtos SUV automobiliams, siūlo didelį daugiavalentiškumą - Nuotraukos © : Kleber

Citilander tai padangos, skirtos SUV automobiliams ir Visureigiams. Skirtos važiuoti asfaltuota danga, jos taip pat kartais gali būti naudojamos bekelėse.

Tai dėl šios priežasties jos naudoja struktūrinius sutvirtinimus, kurie ramiai sumažina kasdienius smūgius. Taip pat, jų protektorius buvo sukurtas su tikslu suteikti optimaliausią daugiavalentiškumą. Iš tiesų, platūs grioveliai leidžia optimaliausiu būdu pašalinti vandenį, o šoniniai grioveliai sudaro palankias sąlygas traukai ant visų grindinio dangų tipų.

daugiavalentiškumą įrodo žymėjimas M+S (purvas + sniegas), o jų efektyvumas žiemą patvirtinamas 3PMSF

Taip pat Kleber praneša apie puikų ilgaamžiškumą, kurį suteikia rašto gilumas ir asimetrinis profilis, suteikiantys sąlygas vienodam dėvėjimuisi.

Pasiūla

Kleber Citilander rinkoje yra 245 40R19 dydžio. Kitais variantais bus prekiaujama netrukus.