Naujos padangos: gamintojų naujienos - Hankook Winter i* cept RS2, naujos žieminės padangos pristatytos Frankfurte

Hankook Winter i* cept RS2, naujos žieminės padangos pristatytos Frankfurte

Naujos padangos Paskelbta 2015-10-05 Julien Taillandier

Frankfurto parodoje Hankook gamintojas pristatė savo naujas žiemines padangas Winter i*cept RS2. Pristatytas kaip ypatingai sukimbantis su kelio danga prastu sukibimu, jis turėtų būti svarbi alternatyva tarpiniame žiemos asortimente.

Hankook Winter i*cept RS2 Frankfurto parodoje Hankook pristato savo naujas žiemines padangas Winter i*cept RS2 - Nuotraukos © : Hankook

 Winter i*cept RS2 priklauso naujos kartos Hankook žieminėms padangoms. Korėjos gamintojas šias padangas pagamino norėdamas jas pasiūlyti miesto ir nedidelių transporto priemonių savininkams. Šios padangos pažymėtos „kalnų“ arba „žiemos“ simboliu, kuris reiškia, kad jos yra  pritaikytos vidutinėms žiemos sąlygoms , kurios būdingos vidurio arba rytų Europai.

 

Daugiavalentiškumui skirta technologija

Kaip įprasta šių padangų tipui,  daugiavalentiškumo tyrinėjimas yra pagrindinė diskusijų tema. Iš tiesų, sukurtos i*cept RS2 yra skirtos važiuoti asfaltuota danga, bei per sniegą, purvą ir lietų. Tai nereiškia, kad kalbama apie universalias padangas. Jų techniniai duomenys gali patvirtinti, kad tai yra  tikros žieminės padangos :

  • Jų guma, kuri yra pritaikyta žemai temperatūrai, išlieka lanksti siekiant pagerinti sukibimą.
  • Protektoriaus V profilis numatytas  judėjimui apsnigtu keliu, nors guminių blokų idėja ir jų išdėstymo būdas suteikia padangai stabilumą ir atsparumą kai to reikalauja aplinkybės.

Taip pat Hankook praneša, kad sukūrė griovelius, leidžiančius optimaliai pašalinti vandenį, sniegą ir purvą, kad užtikrintų  gerą saugumo lygį ant visų grindinio dangų tipų. 

Pasiūla

Dabar siūlomi Winter i*cept RS2 dydžiai yra nuo 14 iki 17 colių, su protektoriaus pločiu nuo 165 iki 225 skirtu šonų aukščiui nuo 45 iki 75. Siūlomos padangos bus su H ir T greičio indeksais.

Produkcija yra gaminama Europoje, gamintojo fabrike Vengrijoje.