Naujos padangos: gamintojų naujienos - „Hankook Dynapro HP2“: vasarinės padangos aukštos klasės SUV automobiliams

„Hankook Dynapro HP2“: vasarinės padangos aukštos klasės SUV automobiliams

Naujos padangos Paskelbta 2013-05-20

„Hankook“ pristato vasarines kelių padangas „Dynapro HP2“, skirtas sportiškiems ir prabangiems SUV automobiliams. Komfortiškos ir saugios padangos pasižymi ypač aukštu pasipriešinimu riedėjimui (mažos degalų sąnaudos), akustiniu komfortu ir sukibimu su šlapiu keliu.

Hankook Dynapro HP2 Hankook Dynapro HP2: vasarinės padangos aukštos klasės SUV automobiliams - Nuotraukos © : Hankook

Automobiliams su keturiais varomaisiais ratais skirtos Dynapro HP2 yra vasarinės aukštos kokybės padangos, pirmiausia skirtos važiuoti kelyje. Jos sukurtos  sportinių ir prabangių SUV automobilių vairuotojams (Mercedes ML 350BMW X5…). Hankook su šiomis padangomis užtikrina saugų ir komfortišką važiavimą. Pasak gamintojo iš Korėjos, Dynapro HP2 sujungia manevringumą ir vairavimo tikslumą, pasipriešinimą riedėjimui ir akustinį komfortą bei pasižymi puikiomis savybėmis ant šlapios kelio dangos.


Sukibimas su šlapiu keliu

Hankook Dynapro HP2: 4 išilginiai kanalaiNuotraukos © : Hankook
Ypatingas dėmesys sutelkiamas į saugumą. Pagerinus protektoriaus raštą ir gumos mišinį, sukibimas su šlapia kelio danga padidėjo 8 %, palyginti su Dynapro HP. Šį rezultatą pasiekti padėjo optimizuoti keturi išilginiai kanalai ir ant išorinių blokų išdėstytos lamelės, tokiu būdu greičiau pašalinant vandenį ir sumažinant akvaplaningo pavojų.

 

Stabilumas ir važiavimo tikslumas

Hankook Dynapro HP2 – centrinis kanalasNuotraukos © : Hankook
Platesnis ir labiau struktūrizuotas protektorius leidžia ne tik 4% pagerinti stabdymo sausu keliu savybes, palyginti su „Dynapro HP“, bet ir užtikrina geriausią manevringumą, net važiuojant dideliu greičiu. Puikius rezultatus lėmė tvirtas centrinis kanalas, apsuptas keturių išilginių griovelių, tokiu būdu pagerinant vairavimo tikslumą tiek važiuojant tiesia linija, tiek posūkiuose. Be to, dėl platesnio sąlyčio su keliu ploto ir geresnio slėgio pasiskirstymo buvo pagerintas „Dynapro HP2“ patvarumas.

 

Pasipriešinimas riedėjimui ir akustinis komfortas

Be savo savybių saugumo ir manevringumo srityje, padangos Hankook Dynapro HP2 atitinka naujus SUV segmentui keliamus reikalavimus: jos pasižymi iš tiesų silpnu pasipriešinimu riedėjimui ir dideliu akustiniu komfortuRiedėjimo triukšmas taip pat sumažintas 4 %, palyginti su „Dynapro HP“, panaudojus specialų lamelių išdėstymą ant pečių blokų. Pasipriešinimą riedėjimui, nuo kurio priklauso degalų sąnaudos, pagerinti padėjo ir naujas gumos mišinys su 100 % silicio.

Prieinamumas

Padangos Hankook Dynapro HP2 skirtos ir pirmajam montavimui, ir pakeitimui. Galima įsigyti 40 – 50 serijos pagrindinių dydžių padangas su T, H ir V greičio indeksais. Dauguma padangų pažymėtos XL – didelės apkrovos pajėgumo – ženklu.

 

Taip pat skaitykite:
>> Hankook Dynapro HP 2: matmenys
>> Hankook Dynapro HP 2: kaina
>> Hankook Dynapro HP 2: konkurentai