Naujos padangos: gamintojų naujienos - „Goodyear EfficientGrip SUV“: ekologiškos padangos visureigiams

„Goodyear EfficientGrip SUV“: ekologiškos padangos visureigiams

Naujos padangos Paskelbta 2012-05-14

Praėjus trejiems metams po to, kai buvo pristatytos daugelio lyginamųjų testų nugalėtojos „EfficientGrip“, „Goodyear“ pristato padangas „EfficientGrip SUV“. Kaip rodo pats pavadinimas, šios padangos priklauso keliais važiuojančių visureigių segmentui. Suderinus mažesnes degalų sąnaudas, važiavimo komfortą ir saugumą, šios padangos pristatomos kaip efektyvios ir ekologiškos.

Goodyear EfficientGrip SUV padangos Nuotraukos © : Goodyear

Kaip sumažinti degalų sąnaudas ir CO2 emisiją, nepakenkiant visureigiams skirtų padangų būdingoms savybėms? Goodyear pasiryžo įveikti šį iššūkį su padangomis EfficientGrip SUV. Kad to pasiektų, gamintojas sukūrė „Fuel Saving Technology“ technologiją, kuri naudoja naujus gamybos procesus ir novatoriškas medžiagas. Ši technologija taip pat leido palengvinti padangos struktūrą ir sumažinti pasipriešinimą riedėjimui, vadinasi sumažėjo riedėjimui reikalingos energijos kiekis.

Savybės

„Goodyear“ paprašė Vokietijos audito ir sertifikavimo institucijos TÜV SÜD Automotive atlikti bandymus. Pateikiame pagrindinius rezultatus:

  • Degalų sąnaudos: 10 % mažesnis pasipriešinimas riedėjimui, palyginti su pirmtakėmis.
  • Stabdymas: „EfficientGrip SUV“ stabdymo kelias yra 6 % trumpesnis važiuojant šlapia kelio danga ir  5 % trumpesnis važiuojant sausa kelio danga, palyginti su vidutiniu trijų rinkos lyderių vidutiniu stabdymo keliu.
  • Komfortas: važiavimo komfortą pagerino sumažintas riedėjimo triukšmas.

„ Goodyear EfficientGrip SUV“ konkurentai

MichelinLatitude Tour HP
PirelliScorpio STR
BridgestoneDueler H/T 684


Daugiau informacijos: